Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehen kivuli terhesseg?

Mehen kivuli terhesseg?

Figyelt kérdés

Ami a felelmem, hogy korabban volt cisztam meg gyulladt a petefeszkem sokszor es az abortusz utan nem voltam vizsgalaton kb egy evig.

Most ujra teherbe estem. mult heten vettem tesztet.. jovo heten megyek vizsgalatra..

felek, hogy most amiatt szurkal meg fajogat a hasam, mert mehen kivuli.

Jovo heten UH n kiderul ,de addig nagyon ideges leszek..

ugy orulnek, minden rendben lenne.


2009. nov. 5. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!ne aggódj most emiatt!Én ugyan nem tudom szerencsére milyen a méhen kivüli terhesség,de az biztos hogy a normál terhességnél,bizony szurkálgat,meg fájdogál a has.Néha elég ijjesztő is ,főleg hirtelen mozdulatoknál.Próbálj meg megnyugodni,nem lesz semmi baj!
2009. nov. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlen méhen kívüli. Ettől kész voltam én is mert ahogy nyúlnak a szallagok a méhedben eszméletlenül tudnak fájni! Olyanokat görcsölt hogy Én nem hittem a terhességi tüneteknek mert olyan érzésem volt hogy ma még meg fog jönni! Nyugi! Ne idegeskedj! Szorítok hogy rendben legyetek!

2009. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!