Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lombikkal leszek terhes az...

Ha lombikkal leszek terhes az autómatikusan veszélyeztetett terhesség? Vagy csak ha ikrek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ikrek esetén is csak akkor,ha valami gond van.Én a 7.hét után bevéreztem,akkor lettem veszélyeztetett.Mondjuk olyan munkám van,hogy már a leszívástól kezdve táppénzen vagyok.

Eléggé túl is lettem stimulálva,így nem is tudtam volna dolgozni egy ideig.

Mostmár miden rendben van.

Szurkolok neked ha lombikra készülsz!

17+3 hármasikres km.

2009. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek 3. lombikra maradt meg a babája.Attól a pillanattól kezdve veszéjeztetett lett.Pedig 1 babája lesz,aki ebben a hónapban születik.:)
2009. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lombikkal elvileg simán ad táppénzre vételi javaslatot az a doki, aki a lombikot csinálta. Kérj tőle, ha nem szeretnél dolgozni.
2009. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem 16 lett leszívva, 11 lett jó, 3 lett beültetve, és 8 fagyasztva, de még nem tudom, hogy terhes vagyok-e.

A munkaköröm is veszélyes, tehát valószínű az leszek. Nem amiatt kérdeztem, mert mindenképpen el akarok menni táppénzre, tehát tuti nem fogok igazolást kérni a lombikos dokimtól, mivel férjemen és rajtam kívül senki nem tudja, hogí lombikra járunk.

Úgy vettem ki, hogy doki és intézet válogatja, hogy veszélyeztetett-evagy sem.

Az első válaszolónál azt jelenti, hogy hármasikrid lesznek?

Gratula

és köszi a válaszokat!

2009. nov. 5. 14:00
 5/14 anonim ***** válasza:

A sógornőmnek is lombikból lett a babája, és ő úgy döntött, hogy otthon marad végig. Amikor átkerült terhesgondozásra, az ottani doki tett javaslatot. Teljesen problémamentes terhessége volt, és a dokija is mondta neki, hogy azért mert nehezen indult, ez nem jelenti azt, hogy végig így lesz.

Szorítok neked, hogy sikerüljön!

2009. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!
2009. nov. 6. 10:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok,igen,három pocaklakóm van.Nekem is hármat ültettek vissza,és meg is tapadt mind.Majd írd meg légyszi,hogy mi lett!Mikor tesztelsz?

Hajrá! :-)

2009. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia

Most volt a 2. beültim és 3-at ültettek be és 12-én megyek "eredményhirdetésre".Az első hyperstimulációs, kórházas dolog lett, ott elmaradt a beülti, csak egy élte túl a fagyasztást, de az beülti után nem maradt meg.Megírom mindenképpen ide, hogy mi lett, de te is írhatnál, hogy milyen ha 3-as ikreid lesznek, szülés, szoptatás, ilyesmi érdekelne, ha nekem is az lesz.

Meg az, hogy te a 2 hét várakozáskor éreztél valamit, ami arra utalt, hogy beágyazódtak?

2009. nov. 9. 15:46
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem pénteken volt a beülti és azt mondta a doki, hogy csak hétfőn lehetséges a beágyazódás, de én nem éreztem ebben a három napban semmit, csak keddtől olyan érzésem volt, hogy meg fog jönni, de nem volt olyan erős, mint mielőtt megjön, először azt hittem csak szoros a gatyám, de levettem és utána is éreztem ezt a görcsöt, úgy 3-4 napig.Néha fáj a méhem, de csak ha leülök, ha fekszem akkor nem, de most már jöttem dolgozni, most már nem.Hányingerem sincs.Majd ha tudsz, írj, hogy te éreztél-e vmit??!! Köszi
2009. nov. 9. 15:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! A hámasikres vagyok. Semmit sem éreztem az ég világon,így szinte biztos voltam benne,hogy nem sikerült.Mégis kétcsíkos lett a tesztem!Azóta sem volt se hányingerem,se semmi.Várom az eredményt! Írj! Szorítok!
2009. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!