Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lombikkal leszek terhes az...

Ha lombikkal leszek terhes az autómatikusan veszélyeztetett terhesség? Vagy csak ha ikrek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 09:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szia

Ma reggel megjött, ugyhogy negatív, de be kell mennem holnap egy UH-ra. Kösz, hogy szorítottál!

Ha valami Isteni csoda folytán mégis terhes vagyok, akkor holnap megírom ide!Egyébként azt mondták, hogy amíg használom az utrogestant, addíg nem jöhet meg, ezért nem értem. Ennek az egynek örültem, hogy nem úgy tudom meg ha negatív, hogy megjön, dehát most már mindegy!

Szia

2009. nov. 11. 16:16
 12/14 A kérdező kommentje:
Tényleg negatív,mindenkinek az lett, aki ma volt.
2009. nov. 12. 10:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom! :-(

Korábban mikor az inszemeknél szedtem az utrot,ugyanúgy megjött mellette is,átlagban időre vagy kis késéssel.Így nem igaz,hogy nem engedi megjönni.

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok a folytatáshoz!Előbb-utóbb meglesz az eredménye meglátod!

Üdv.A hármasikres km.

2009. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!!
2009. nov. 13. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!