Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után mikor...

Pozitív teszt után mikor menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 5. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én másnap mentem rögtön akkor voltam 5 hetes és 2 hét múlva kellett visszamennem kontrollra mert nem tudta a doki hogy ciszta e vagy terhesség. A ciszta is befolyásolhat egy tesztet. 7+6naposan voltam a kontrollon és akkor már pulzált a kis szíve. Ahogy téged megnyugtatna akkor menj. Ha még várrni akarsz akkor várj, Én nem tudtam mert már sokat várrtunk rá nagyon. :) Gratulálok

2009. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


5 hét és 1 naposnak mondana most az orvos utolsó menzesz első napjától számolnak. Szikhólyagot vagy gesztációs gyűrűt biztos fog látni már most is.

2009. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem szept 29-én volt a mensim első napja, de én még várok 1,5 hetet.
2009. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

En 6 het es 6 naposan voltam eloszor es mar volt szivhanja is a picinek. :)

Garatulalok es boldog babavarast!

2009. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a teszt után 3 nappal mentem,de hazaküldött az orvos hogy még korai,akkor voltam 4+4 hetes.Pont 6 hetesen mentem vissza,akkor már volt szivmüködés is.Szerintem ha nincs panaszod várd meg a 6 hetet,mert akkor már látja a babát az orvos,és Te is nyugodtabb leszel.12+3km
2009. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Jól érzem magam, és boldogan. El se merem hinni. 3 éve akarunk babát. Idén februárban volt egy missedem. Májusban újra elkezdtük a babaprojektet. Láss csodát. Sikerült. Remélem, most nem lesz semmi baj.
2009. nov. 5. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok. Én is a hétvégén teszteltem pozitívat, de majd csak 2 hét múlva akarok menni. Most 15 hós a kisfiam és mikor ő fogant a pozitív teszt után rögtön mentem és még nem látott semmit a doki, és 2 hét múlva kellett visszamenni. Ezért várok még, hogy ha majd megyek, már biztosat tudjon mondani.

Minden jót kívánok és ha van kedved, majd írd meg, hogy mi volt. Hová valósi vagy?

2009. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok :)

1 hét múlva én elmennék. Túl sokat nem tud majd mondani valószinüleg, de a legfontosabbat- jó helyen van-e azt igen. Húúúúúú ha belegondolok milyen érzés volt az elején...:D Azért most itt a végén sem semmi :D:D

2009. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

13.58-as vagyok. Mi újság? Voltál már dokinál? Mi volt? Remélem minden rendben.

2009. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm érdeklődésed, igen voltam.

Először 9-én, de akkor még csak megvast. nyhártyát látott, meg az egyik petefészekben egy sárgatestet.

3 nap múlva kellett visszamennem, akkor már látott 10 mm-es petezsákot, és 4 hetes terhesnek állapított meg. Nem mensi alapján, hanem UH alapján. Ezt abból gondolom, hogy nem is kérdezte a mensit. Mondjuk szerintem 12-én már pont 5 hetes voltam, de mindegy. És a pzs méret is inkább 5 hetesnek felel meg, 4-nek túl nagy. 3 hét múlva kell visszamennem. Ez egy kicsit sok idő, de majdcsak kivárom.

Pozitívan állok hozzá, és szerencsére nincs semmi bajom.

2009. nov. 17. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!