Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj, mitöl nyilik ki...

A méhszáj, mitöl nyilik ki hamar? Mert nekem bevan fordulva a babám, és nagyon lennt a feje, igy nyilhat tovább még a méhszáj?

Figyelt kérdés
az orvos azt mondta,h ez igy veszélyes,de mért?egyenlöre nem fektetett be,mert mondtam neki,h fogorvoshoz kell járnom.de jövöhét visszakell mennem vizsgálatra.igy kihuzhatom még egy ideig?mert mégcsak 31 hetes vagyok.
2009. nov. 5. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A méhszáj attól is kinyilhat, h a baba folyamatosan nyomja buksijával, és attól is kinyilhat, ha keményedik a has. Szedsz magnéziumot? Én a béres magnézimot szedtem, napi 2-3 at.

Pihenj, feküdj sokat, tudom, nehéz, én az első terhességemmel végig feküdtem, mert neke mis nyilt a méhszáj.

Mondd az orvosnak, h pihensz, nem csinálsz semmit, csak ne fektessen be.

2009. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg kedves Kérdező, hogy a kérdésedbe belekérdezek, de remélem első válaszoló még visszanéz ide.

A Béres magnéziumból szabad ennyit bevenni?

Én csak 1-et szedek , de rettenetesen keményedek (igaz hamar elmúlik), na meg lennt van a lepényem, és sokszor fáj ott nekem nagyon, és érzem, hogy jobb lenne több magnézium, pedig még csak 19 hetes vagyok.

2009. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem az orvosom javasolta, mert nekem is nagyon keményedett a hasam, igy én napi 3-at szedtem, néha 2-t ha elfeljtettem :) Viszont nekem volt mellékhatása, ment a hasam, azaz én könnyebben tudtam menni Wc-re tőle, ami nálam jó volt, mert rettenetes szorulásos voltam. Mondtam az orvosnak is, azt mondta akkor csökkentsem.

Az első terhességemnél magne B6-ot szedtem, akkor 3x2-t kellett szednem.

2009. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszönöm a választ, és mégegyszer bocsánat a Kérdezőtől!
2009. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni, h mindkét terhességemet kihordtam szépen időre, attól függetlenül, h az elővel engem is riogattak, meg a 2. isrossz volt az állandó keményedések miatt.
2009. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!