Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első NST vizsgálat előtt...

Az első NST vizsgálat előtt izgultatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Miért kéne attól izgulni?
2009. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meglehetősen izgultam, hogy babus nem fog mocorogni (mert azt is figyelni kell). Nagyon lusti baba volt míg meg nem született :-) kétnaponta mozgott reggel és este. Meg attól is tartottam, hogy biztosan jó lesz-e a szívhangja, aztán a vérnyomásomat mértek akkor meg attól voltam ideges, hogy megint magas lesz az érték... te jó ég, hogy én milyen parás vagyok.


Nem kell görcsölni, mert minden okés lesz! Kisbabádnak nyugodt, kiegyensúlyozott mami kell!

2009. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én izgultam, de csak mert az egy új dolog... Az én babám is lusti volt, különösem az NST-n :). Aggódni nem kell, ha eddig minden rendben ment ott már nem valószínű, hogy bármi rosszat találnának!
2009. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az összes előtt izgultam, mert kapásból az első után bent fogtak és vittek a vajúdóba hogy megindítják a szülést. Aztán úgy döntöttek hogy mégsem, na onnantól nekem para volt az egész. Végül simán szültem 3 nappal a kiírt időpont előtt :)
2009. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!