Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt, van 12 hetesen...

Kinek volt, van 12 hetesen barna foltozgatás?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 22:34
 1/9 A kérdező kommentje:
mit jelent???
2009. nov. 5. 22:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha barnázol, azonnal menj dokihoz!!

A barna is vér, csak gyenge!!

Biztos., hogy van ügyelet, ne várj reggelig!

Nekem 8 hetesen így indult a vetélésem, később piros lett, elmúlt, aztán meg ömlött... Persze mindez nem 1 nap alatt...

Sok esetben viszont semmi baj nincs, DE menj dokihoz most! Sok sikert!

2009. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van Veletek????
2009. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Először is: tényleg fordulj orvoshoz!!!

Viszont valóban lehet ártalmatlan dolog is. Nem voltatok együtt apukával? Melegebb fürdő? Orvosi vizsgálat? Ezektől is előfordulhat ilyesmi.Ha nem görcsölsz,nem vérzel(pirosat),akkor próbálj megnyugodni,és feltétlen menj orvoshoz,mert csak,akkor fogsz megnyugodni! Az idegességed árt a picikédnek!! Járj a végére mihamarabb! Drukkolok,biztos minden rendben lesz! Írj,ha tudsz valamit!!!!!!!!

2009. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 12. héten kezdődött és a 16. hétig tartott. Duphaston-t és Rutascorbin-t kellett szednem ( sajnos előtte volt már egy vetélésem .Sokat kellett pihennem, és nem volt szabad nehezeket emelgetnem. Áprilisban megszületett az egészséges, gyönyörű kislányom:)

Mindenképpen menj orvoshoz!!!! Remélem minden rendben van!

Vigyázz magatokra!

2009. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem a 6., 9., 12. és 14 héten volt elég csúnya barnázásom, az utolsó több napig is tartott, de szerencsére semmi bajunk nem lett. A doki nem tudta megmondani, mitől van, de azonnal szaladtam hozzá első alkalommal. A többinél már csak idegeskedtem


28 hetes kismami

2009. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van Veled? Várom a fejleményeket!!!!!!! Remélem minden rendben!
2009. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha lesz újabb fejlemény írok!!most még semmi egyenlőre..igazából nem is biztos hogy az nem tudom ...bizom hogy minden rendben van
2009. nov. 6. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
nem is voltál dokinál?????
2009. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!