Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haza mehetek? 26 hetesen...

Haza mehetek? 26 hetesen szerintetek haza utazhatok? Németországban élek, az út 9-10 óra. Megállnánk gyakran és én nem vezetnék

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha amúgy problémamentes a terhességed, akkor igen. De tényleg sokat álljatok meg (ne tartogasd a vizeletet se túl soká), ilyenkor mozgasd át a lábaid, és ha lehet, tedd fel őket egy székre (akkor is, ha csúnyán néznek Rád, de nem fognak...)
2009. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 28.héten utaztam nyaralni autóval 12 órát és semmi gond nem volt.A lényeg,hogy tényleg min 2 óránként álljatok meg és legyen elég helyed a lábadat kinyújtani ,mozgatni menet közben.Ha nincs probléma egyébként a terhességgel,akkor szerintem nyugodtan :).

Jó utat!

37 km

2009. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Holnap megyek Olaszországba Ancona-ba 1200 kilómétert. 23 hetes vagyok. Ha jól érzed magad akkor menjél nyugodtan. Én is így indultam volna de engem anyám és mamám is igyekezett kiborítani a vitát úgy zártam le hogy aki idegesít azzal örökre zárom le a kapcsolatot.

2009. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. A terhesseg nem betegseg, ha jol erzed magad miert ne. En december elejen megyek kirandulni a ferjemmel meg sogoromekkal 28-29 hetes leszek. 4 oras auto ut, utanna 2 ora repulovel es ismet 2 oras autout. Es egy heten kereszutul maszkalni fogunk minden nap, varosnezes, karacsonyi vasarolgatas stb. Eszemben sincs itthon maradni. :)
2009. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 35 hetesen utaztam a francia tengerpartra, ami 900 km-re van a lakhelyünktől. Egyterü autónk van, kiszedtük a hátsó üléseket és oda lefeküdtem néha az út során pihentetni a lábam. Ilyenkor már egy kicsit merész dolog, de szerintem 26 hetesen simán mehetsz ha nincs semmi panaszod.
2009. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is Németországban élek, 29 hetes vagyok. 3 hete még simán elindultam volna, már nem mernék, egyre több bajom van. De ha jól vagy, nyugodtan menj, csak gyakran álljatok meg pihenni.
2009. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is németben élek! 30 hetesen voltam kocsival utoljára otthon, semmi baj nem lett :-) Még én is vezettem vagy 300 km-t....
2009. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan hazamehetsz, ha amugy semmi gondod nincs. 29 hetes voltam mikor hazamentünk ugyanigy Nemetorszagbol, vegig aludtam es kb 3x alltunk meg, nem azert mert nem tudtunk volna többször, hanem mert nem volt ra szükseg, teljesen ok volt.
2009. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!! Nagyon boldog vagyok,haza mehetek megmutatni a pocakom :)
2009. nov. 7. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!