Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél milyen...

Korai terhességnél milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Elevitet 2 naponta szedek, mert székrekedést okoz.
2009. nov. 6. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én naponta szedem az Elevitet,de nem okoz székrekedést.Egyél sok gyümit,főleg almát!Ha pedig továbbra is kétnaponta használod,szedj külön folsavat is,az nagyon fontos!

17+4 km.

2009. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is Elevitet szedtem,ugyan Én naponta és semmi összefüggés nem volt nálam a székrekedés és a vitamin szedés között.Nekem végig kíséri az egész terhességemet a székrekedés.Már kb 3 hónapja nem kell szednem az Elevitet és ugyanúgy megmaradt a székrekedés.Tényleg egyénenként változó! + Sok gyümölcs,zöldség.Én mást nem szedtem és most kb 3-3,5 kg körüli a bébim :).

37 km

2009. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elevit + Jodid 200 naponta. Ilyenkor a legfontosabb a vitamin, az első 12 hétben. Folsav miadt is. Ha Gravidát fogsz szedni amellé nem kell jodid.

36km

2009. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megyek, feltankolok.
2009. nov. 7. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!