Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes bolygósítható kerekű...

Érdemes bolygósítható kerekű babakocsit vásárolni? Ma nézelődtünk, de ezek több 10. 000. -el drágábbak.

Figyelt kérdés

Inkább vegyünk drágábbat, vagy nem érdemes? Használtat nem szeretnénk, de ezek 100 ezer körül vannak.

[link]

Én ezt néztem ki, ez 37.000 Ft, ez nem bolygósítható, mi a véleményetek?


2009. nov. 6. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha vidéken laksz vagy nem kell közlekedési eszközön utaznod a babával akkor jó, de ha sokat mászkálnál vele, akkor nem éppen megfelelő, mert nagyon nagy, nem tudnád felemelni.Egyébként a bolygósítható kerék azért jó mert könnyen tudsz mozogni, fordulni vele (nekünk is olyan van).Tehát érdemes bolygós kerekűt venni, a kérdés az hogy sokat mászkálsz e majd a babával, mert ahhoz ez a babakocsi nagy és csak alacsonypadlós járműre tudsz majd felszállni.

2009. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nagyon szép és jó ez a babakocsi nekünk mégis az első kerek fixálhatóak és bolygosithatóak is sokkal könnyebb vele közlekedni!Fordulni pl eggy boltban bevásárláskor!És nem hiszem h több tiz ezerrel drágábbak az én kisfiam hathós és 7 hónapja vettünk babakocsit én használtan vettem de nagyon szép állapotban!Mintha ujj lenne 27Ezer ft ért!Ajánlanám neked is a használt babkocsit a figyelmedbe de ez a te döntésed te ti fogjátok használni!
2009. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nem bolygó kerék terepre való, ahol csak ide-oda mozogna a kocsi tőle. Aszfaltra, kocsik közötti gyors mozgásra nem megfelelő, tehát ha nem földúton vagy tájfutni jársz vele, inkább bolygókerekeset vegyél. Én megjártam a nem bolygókerekessel. Viszont fontos, hogy ne vegyél nagy kocsit. Azzal csak a baj van. Sem emelni, sem elrakni, sem szűk helyen elmenni nem lehet vele. Drágát sem érdemes venni. Ráadásul 7-8 hónaposan úgyis átváltasz egy sportkocsira, amint ül. Azok meg alapból sokkal olcsóbbak, abból érdemes minőségit venni. A sokfunkciós is drága és a végén meg túl nagy a sima sportkocsihoz képest. Kölcsönkérni nem tudsz egy fekvőkocsit?
2009. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló babakocsink volt, és én direkt nem bolygókerekeset vettem. Nagyon szerettük amíg a kisfiam kicsi volt. 6-7 hónapos korában vettünk egy sportkocsit, az bolygókerekes.

2009. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen babakocsit néztem ki először, aztán mindenki lebeszélt róla, mert nem bolygós és nem fér be a kocsi csomagtartójába. Én láttam ilyet élőbe, baromi nagy és tömegközlekedni szerintem lehetetlen lenne vele. Én tutira nem bírnám felemelni (igaz terhesen azért nem próbálkoztam vele, de úgy ránézésre). Egyébként én láttam valami hirdetésben, hogy +7000 (kb) forintért lehet kérni első bolygós kerékkel, csak nem ezt a kunertet, hanem valami kinézetre nagyon hasonló márkást.
2009. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát lebeszéltetek erről a modellről.
2009. nov. 7. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! nézd meg a vaterán az olcsobabakocsi eladó eredeti lenyel babakocsi 57ezer ftért. 21 nap alatt legyártják minden igényt kielégít, rengeteg színválaszték van. mi a párommal emellett a babakocsi mellett döntöttünk, bár még nem rendeltem meg,de csak pozitívat hallok róla!
2009. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!