Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és elkezdtem...

23 hetes vagyok és elkezdtem vizesedni. Nem túl korai?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem korai, szerintem ez alkati kérdés. Viszont nagyon oda kell figyelni. HA reggelre lelappad és nincs mellett magas vérnyomásod, akkor nem olyan nagy baj még. KErülni kell a sót, sokat kell inni, egyél naponta almát, és ha pihensz, ülsz, ne lógjon a lábad, póckold fel, és sokat sétálj, ha teheted.
2009. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak, ha ezeket betartod akkor javulhat a helyzet. Egyébként a vénák gyengesége okozza a vízesedést. Kiegészíteném még a petrezselyemmel az étrendet, meg a reggeli és esti hideg-meleg vízes lábzuhany térdtől lefele, ez erősíti az ereket! Én a 37. héten kezdtem el vízesedni, barátnőm a 25. héttől- nem vagyunk egyformák! 38 hetse kismama
2009. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokat pihenj, és tényleg amikor csak tudod, tedd fel a lábad magasra.

Én is 22-23 hetesen kezdtem vizesedni. A végére (42 hétig tartott) olyan vastag volt a bokám mint a térdem. Szörnyű volt. Sajnos nem tudtam vele mit kezdeni. ÉS szülés után sem ment le egyből, csak a 6 hetes kontrollra. :(

Kitartás!

2009. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megfogadom a tanácsaitokat.
2009. nov. 7. 07:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még a grapefruitot javasolta a védőnő,napi 1t,mert nagyon jó vízhajtó.
2009. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!