Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskunfélegyházán jó orvos?...

Kiskunfélegyházán jó orvos? Kivel mik a tapasztalataitok, Ott mennyiért szültök, Mennyi egy rendelés?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Csuka Ferenc, én nála szültem és nagyon ember volt! Írj privit, megírok mindent ami érdekel. Lehet, hogy a kórház megszűnik, de ő dolgozik Kecskeméten is.
2009. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Az a helyzet, hogy lehet, hogy Tiszaalpárra költözünk, ami Kiskunfélegyházához tartozik. 12 hetes leszek a napokban, a 12. uh-t még biztos itt csinálják. De érdekelne, hogy ott hogy mennek a dolgok. A jelenlegi orvosomnál pl nem kell a magánrendelésére járnom, mehetek az sztk-ba, vagy a korházba. Ugyanúgy ad időpontot, csak a szülést kell fizetni, ami nála 50.000 Ft. De még nem fogadtam fel egyértelműen, csak beszéltünk róla. De így is ugyanolyan rendes velem. Ha nem magánrendelésre megyek hogy viszonyulnak? Mert még tini koromban az volt a tapasztalatom, hogy csak a magánrendelésen törődtek velem, az sztk-s rendelésen nem. Persze biztos máshogy van ez egy kismamával.. Köszönöm a válaszod!
2009. nov. 9. 11:26
 3/3 A kérdező kommentje:
OOh ezt privibe akartam :S
2009. nov. 9. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!