Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is képes megenni egy...

Más is képes megenni egy doboz jégkrémet terhesen két nap alatt? Vagy bármit ˝falni˝ ennyire?

Figyelt kérdés
3szor bontottam ki az 1000gr-os jégkrémes dobozt és el is fogyott. Hihetetlennek érzem magam, a 20. héten vagyok plusz 4 kg-val, de néha olyan falásvágy jön rám, hogy magam sem hiszem el.. Ez a jégkrém most kiverte nálam a biztosítékot..
2009. nov. 7. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Nallam a paradicsomleves ilyen. Mar mindenkit kiakasztottam vele. Semmi mas nem kell csak gyumolcs meg paradicsomleves es ez igy megy mar lassan ket hete. De leves is csak teszta meg kenyer nelkul. Ferjemnek termeszetesen fozok mindenfelet de nekem nem kell semmibol. Tegnap vacsira o etta a rantotthalat en mellette a paradicsomlevest. :) Gondolom eltalalod mit reggeliztem ma. Termeszetesen paradicsomlevest a ferjem meg mellettem a rantottajat. :) Fogalamam sincs ennek mikor lesz vege.
2009. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elso valaszado vagyok. Azt elfelejtettem irni, hogy en a 25 heten vagyok +6 kiloval. De az utolso ket hetbe miota tart ez a paradicsomleves orulet nem hiztam semmit. Gondolom a leves nem igen hizlal mas meg nem kell. Szoval 23 hetesen is 6 kiloval voltam tobb.
2009. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a csokival és a sütivel vagyok így :) Felbontom és kb 5 perc és már csak az üres zacsi :) De nem vészes a hízásom...39. hét + 15kg - ahhoz képest mennyit nasizok!
2009. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én a kefirrel vagyok így napi 5-6db elfogy...:)


6+2 hetes kismama

2009. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En az elso terhessegem alatt a tejjel jatszottam ezt (napi 2-3 liter fogyott szinte vegig), illetve a zsirszegeny natur joghurttal (ebbol napi egy liter is lement, de nem minden nap).

Most a 2. babamat varom, a 25. hetben vagyok es ket honapja alman elek. Eszek mast is, de napi 4-6 alma minimum eltunik. Eddig 5 kg-ot hiztam kb, ami nem sok ahhoz kepest, hogy magas vagyok es vekony, de szerintem a java meg csak most jon, mert egy hete kezdodott nalam a "mindent ennek mindennel" korszak. Meg probalom magam visszafogni, de nemtom meddig sikerul.

2009. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!