Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás színű folyás 4-5...

Sárgás színű folyás 4-5 hetesen, mennyire normális? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Egy hete tudtam meg, hogy babát várok. NAgy a boldogság :) Viszont észrevettem ma, illetve tegnap este is, hogy enyhén sárgás folyásom van, ilyen mustárszínű (bocs, nem tudom szebben leírni)...Annyit lehet itt olvasgatni arról, hogy ha sötétebb, barnásabb színű a folyás, akkor gond van. Én ahogy vizsgálom az alsóneműmet, sötét sárgát látok...de annyira parázni kezdtem, hogy mi lehet a gond, hogy azon gondolkodom, menjek-e egy kicsit hamarabb dokihoz, mert amúgy kb 2 hét múlva terveztem....Lehet hogy gombás fertőzést? Volt valakinek hasonló tünete? REmélem, hogy nem csap át barnába a folyásom színe :(
2013. szept. 27. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos, mert a fertőzés is bajt okozhat ilyenkor!
2013. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fertőzés, akkor én inkább bakteriálisra gondolnék, mert a gombás az fehér, túrószerű darabokkal...de végül is mindegy is hogy mi, a lényeg, hogy szerintem menj vissza a dokihoz hamarabb! Én a jobb félni, mint megijedni elvet vallom!
2013. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit jobban megvizsgálgattam magam. IGazából a folyásom inkább krémes, fehéres (hüvelyből néztem), viszont a bugyimon valamiért sárgásan szárad meg. Ez normális ugye?
2013. szept. 27. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzés darabos fehér.

Ha a folyásod fehér, de sárgára szárad, az elvileg normális, főleg ha nincs mellette égő és viszkető érzés. A lényeg, hogy említsd meg a dokinak, abból gond nem lehet!!!

2013. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Csak hogy megnyugtassalak te nem látod milyen színű folyik ki de mire észreveszed addig már bocs de szárad egy kicsit illetve sok megy egy helyre mivel nem rakosgatod a tisztasági betétedet :))) ezért tűnik sárgának mert sok összehalmozódott meg a fehér folyást ne lepedő fehérnek gondold :D nekem az előző terhességemmel volt ilyen valamikor sok valamikor nincs ha gombás valami lenne az viszketne meg büdös stb. Én nagyon utána jártam ennek orvosnál is voltam meg sokat olvastam mire rátaláltam erre amit leírtam neked :) de azért persze nézesd meg magad
2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp megemlítem a dokimnak. De egyenlőre csak jövő hét csütörtökre kaptam időpontot. Előző terhességemnél inkább vizes folyásom volt, nem ilyenre emlékeztem...ezért is kezdtem egy picit aggódni. De megnyugtattatok :) Köszönöm :)
2013. szept. 27. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!