Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamavagyok és...

31 hetes kismamavagyok és megfáztam! C-vitaminon kívül valami jó kúra?

Figyelt kérdés
Egyik este arra ébredtem hogy iszonyúan fája derekam és a hasam. (mensi szerű)A védőnő aztmonda a megfázás miatt. C-vitamint szedek de nem nagyon segít!A babó aktív remélem nem lesz semmi gond!
2009. nov. 7. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasfájásra MagneB6, megfázásra szuper a fokhagyma és a méz, valamint a homeopátiás készítmények. Ne aggódj, a babádnak semmi baja nem lesz!

Jobbulást! :)

2009. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. nov. 7. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy adag C-vitamin, esetleg kismamavitamin, Sinupret cseppek, inhalálás, mézes-fokhagymás kamillatea (ill. ahogy az előző írta, ezek magukban is nagyon hatékonyak). És igen, a mensi szerű görcsökre egyél magnéziumot! És ha köhögni kezdenél, azt kezelni kell (pl. lándzsás útifű sziruppal), mert az nem tesz túl jót. (Ez esetben inkább konzultálj az orvosoddal). Én is jobbulást kívánok!
2009. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
C-vit,Oscillococcinum,kakukkfű szirup,mézes hársfa tea,sós orrspray,párologtatás a lakásban,rendszeres szellőztetés,calcium pezsgő tabletta,felfázás esetén tőzegáfonya kapszula.
2009. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!