Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig kb 3x-4x mozgott ma!...

Eddig kb 3x-4x mozgott ma! Baj van? 37 km

Figyelt kérdés
Feltünően keveset mozgott ma egész nap.Tapasztalat?Be van keményedve nagyon,de semmi mozgás kb dél óta.
2009. nov. 7. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:

ha kemény, akkor nem biztos, hogy érzed, hogy mozog. ha már egyszer is mozog, akkor jó, de mindenképp beszélj szülésznővel, dokival, vagy szülészettel, lehet, hogy csinálnak egy ctg-t a biztonság kedvéért, de nyugi.


lehet az idő, de az is lehet, hogy közeleg a szülés, és azért nem aktív, vagy most fordult olyan helyre, hogy már nem rugdos csak helyezkedik. mindenképp nyugtasd meg magad, de ne aggódj, nincs baj. ha lökdösöd reagál?

2009. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán:((.
2009. nov. 7. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs semmi baj.Olyan buták vagyunk mi,felnőttek.Miért várjuk el,hogy az a szerencsétlen kisbaba egész nap mást se csináljon,csak karatézzon a hasunkban?Azt írtad,3-4-szer megmozdult.Tehát adott életjelet.Akkor mi a baj?Nem törvényszerű,hogy folyton rugdosnia kell.Lehet,hogy ma lustizik,vagy így reagál a frontra.Nálunk is változóak a mozgások.Egyik nap majd' szétszedi a pocimat,másik nap meg alig mozdul.Szerintem ne aggódj ezen.Felesleges!

38 hetes km

2009. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem sem mindig szokott, de ha valami markáns ízűt eszem, pl. fokhagymát, vagy kávét, vagy csokit akkor általában kifejezi a véleményét, próbáld meg te is a gyomrával megfogni :-)
2009. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!



Nálunk is vannak ilyen lusta napok. A front...

De ha eszek valami édeset, akkor picit megmozdul. Vagy ha hajolgatok picit, az is felébreszti.

Ami pedig mindig bevált, az a zuhanyozás!!! Első babámnál is és most is bevetettem a "trükköt".


Nekem amúgy éjjel, amikor felkelek, este amikor lefekszek, és reggel, amikor ébredek, akkor a legaktívabb. Napközben lustizik... Vagy csak nem figyelem annyira ilyenkor, merthát van egy 19 hónaposom, aki pörget ezerrel:)


Holnap kezdem a 38. hetet

2009. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Zuhanyoztam,piszkálgattam mind2 oldalról,ettem sütit (az édesre mindíg beindul)semmi reakció.
2009. nov. 7. 17:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem pihenj le és várj egy kicsit hátha akkor beindul, vagy egyél egy kis csokit, vagy igyál egy pohár kólát attól tuti felpörög, ha ez sem válik be akkor irány a doki nehogy baj legyen!

Jó egészséget!

2009. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ketteske ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, akkor menj dokihoz, ő majd megnyugtat.
2009. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,biztosan nincs gond.Az én babám sem túl aktív ma sem és tegnap sem.A sütőtök és a banán hatotta meg egyedül.Szerintem a front miatt van.35 hetes kismama
2009. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor kezdj aggódni, ha egy egész napig nem érzed! De ha megnyugtat szerintem is menj el a dokihoz! Én elmentem, amikor ilyesmin aggódtam, de minden rendben volt, szundikált....! Feküdj a hátadra, tedd a kezedet a csupasz pocidra és figyelj, mert így az apró mozgásokat is megérzed!

2009. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!