Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megtudtátok, hogy...

Mikor megtudtátok, hogy kisbabátok lesz nem volt hihetetlen?

Figyelt kérdés
Mi rég próbáltuk és végre sikerült jövö héten megyünk a 2. uh-ra és olyan furcsa érzés egyszer sírni tudnék olyan boldog vagyok máskor el sem hiszem hogy babát várok és van hogy tele vagyok aggodalommal hogy nem fogjuk látni a szívdobogást de valahol érzem hogy ilyen nemlesz de annyira vegyes érzelmek kavarodnak bennem:( ez normális? veletek is így volt?annyira hihetetlen az egész :Dde még is olyan csodálatos:)ti hogy voltatok vele?
2009. nov. 7. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mikor megtudtam hogy babát várok iszonyatosan boldog voltam. Másra sem tudtam gondolni csak erre, aztán pár hét után aggódtam, hogy nehogy valami baja legyen. Alig vártam az ultrahangokat, de utána mindig megnyugodtam. Mikor már mozgott akkor csak néha aggódtam már. Inkább csak akkor, amikor a szokott időben nem mozdult meg.
2009. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hihetetlen volt. Előtte este értünk haza a nászútról, másnap reggel (hajnalban pozitívat teszteltem)nem is tudom, hogy hogy pakoltam ki a bőröndöket, mert semmi másra nem tudtam koncentrálni. Nem csak aznap, de hetekig. Utána jöttek az aggodalmak, nehogy elmenjen, nehogy baja legyen... Szép lassan rájöttem, hogy innentől ez a sorsunk. A terhesség alatt folyamatosan aggódsz, csak mindig más miatt. az, hogy baja lesz a babának, mindig benned van. Én el sem olvasom a vetélős sztorikat. Nem idegesítem magam velük. Pláne amikor valaki késői terhességnél írja. (nagyon sajnálom, de csak stresszelném magam, ami nem tesz jót. (Elég, ha a kérdést elolvasom, máris ideges leszek). Utána a szülés miatt aggódsz, hogy hogyan veszed észre, amikor itt az idő, bénázol e, minden rendben lesz e, babának mindene meglesz e...? Amikor megszületik , akkor megint aggódsz, hogy biztos jól csinálod e a körülötte lévő teendőket...Amikor meg nő,utána meg amikor már felnőtt, akkor meg folyamatosan aggódsz érte, amíg élsz.(-:

A kérdésedre válaszolva: De igen, még mindig hihetetlen (de már szokom), pedig 10 hét múlva már elméletileg találkozunk(-:

2009. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagy volt a boldogság, nászútról jöttünk haza, első utunk a paikába vezett. Legszívesbben világgá kürtöltem volna..De sajnos nálunk még nincs happy end..3 babát vesztettem már el.Ma vagyok a 27.napon és azt hiszem állapotos vagyok.Majd hétfőn csinálok tesztet.Örülök és annyira várjuk már, de félek, hogy ismét megviccel az élet és elveszi tőlem.
2009. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem igy 40+2 naposan is hihetetlen!majd ha a kezembe tartom !remélem már minél hamarabb!
2009. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális én ugyanígy élte-élem meg.23 hetes vagyok és már sokat mozog de még mindig hihetetlen!
2009. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!