Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38h kismamák, nektek is...

38h kismamák, nektek is jönnek a félelmek? Arra gondolok, hogy aggódtok a piciért, hogy jol vannak-e, és őszintén engem az aggaszt hogy nehogy a m. vízbe kakíljon, és hogy azt senki nem veszi észre.

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy az látszódna-e a rendes uh-n. Ha dokim azt mondja az uh-n hogy a magzatvíz norm, akkor ez mindenre kiterjed,és tiszta a magzatvíz, vagy csak arra hogy norm mennyiségű.Szerintetek?Olvastam sajnos hogy nem csak túlhordás esetében kakílhatnak a vízbe a pici babók. Úgy aggaszt ez!!
2009. nov. 7. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyan nyugodt vagyok, hogy megaludhatna a számban a tej. :) Semmilyen félelmem nincs. Én úgy gondolom, hogy ha a mami jól érzi magát, az átragad a babára is. Ha te tele vagy szorongással, gondold el szegény babád milyen feszült lehet odabenn. És akkor jöjjön is az összefüggés a mekóniumos magzatvíz és a szorongásod között: a baba csakis kínjában kakil a magzatvízbe. És ezt a stressz okozza nála. És hogyan lehet stresszes egy magzat? Ha olyan ingerületek érik. És ez csak egy módon fordulhat elő nála: ha te küldöd át neki ezeket a stressz-ingerületeket... Úgyhogy csak óvatosan, mert lehet, hogy a magzatvízbe ürítés miatti félelmed fogja majd okozni pont azt, amitől félsz... 38 hetes kismami
2009. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ilyenkor mindenkinek lesz egy-két "dilije"! Engem a köldökzsinór foglalkoztatott... De igazából semmi ok norm. terheségnél az aggodalomra. Uh.-kor ellenőrzik és a doki tudja, ha baj van! Szülés előtt pedig "belülről" is ellenőrzik valamilyan lámpás dologgal és ott biztosan látják, tudnak számolni vele, ha esetleg még is. Könnyű mondani, hogy ne aggódj, nekem nem ment! De mindenképpen próbáld meg! Nálunk sem volt semi gond!

2009. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze! Szerintem ez már ilyenkor természetes. De ne legyenek beteges félelmeid...a doki szerintem mindent lát uh-n és szólna,ha baj lenne! Meg te is éreznéd...eg
2009. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze! Szerintem ez már ilyenkor természetes. De ne legyenek beteges félelmeid...a doki szerintem mindent lát uh-n és szólna,ha baj lenne! Meg te is éreznéd...egy anya megérzi,ha gond van hidd el! Már nemsok van hátra a látatlan aggódásból és megkezdődik az igazi! Gondold el, ha már most túlaggodó kezdesz lenni....mi lesz,ha kibújik?
2009. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!