Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja hőemelkedésem van?...

Pár napja hőemelkedésem van? Árthat ez a babámnak?

Figyelt kérdés
Első nap fájt a torkom,meg folyt az orrom is,de ezeket kikezeltem,viszont a hőemelkedés kitart már 4. napja,nem sok 37-37.2C fok,esténként,nappal semmi bajom,de nem értem miért nem múlik már el.Köszi a válaszokat előre is:38 hetes kismami
2009. nov. 7. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem öröm, hogy beteg vagy, de a hőemelkedés szerintem még nem nagy gond. Ha lázas leszel esetleg, akkor paracetamol tartalmú gyógyszereket vehetsz be, pl Rubophen és Panadol. Most kérdeztem a dokit, mert nekem is 37,2 esténként, ráz a hideg kegyetlenül, pedig amúgy kutya bajom. Vigyázz magadra, bár így a végén már tuti nem lesz gond. Üdv: 7 hetes
2009. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

azért lehet veszélyes,mert a magzatvíz is felveszi a tested melegét és nem biztos hogy ez jó a babádnak.Inkább keresd fel az orvosod,mielőtt mégjobban belázasodnál.

Jobbulást

2009. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mindenképp szólj az orvosodnak! Már nagyon a vége fele vagy, ne hogy gond legyen. Biztos ad valamilyen láz csillapítot. Ne aggódj, azért nagy baj nem lesz.
2009. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszi a gyors válaszokat!Algopyrint,meg Rubophent vehetek be azt mondta.Szerdán megyek hozzá megint.Lázam szerencsére nem szokott lenni(örököltem,anyunak se),csak nem értem mitől van hőemelkedésem,ha nem fáj semmim,meg már a nátha is elmúlt.
2009. nov. 7. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nekem 37,3 amióta terhes vagyok. 13 hetes
2009. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A terhességnél megemelkedik a hő.nekem is első perctől kezdve 37,2 körül van.Állitólag 37,5ig normális.12+6km
2009. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet eddig csak azért nem tűnt fel,mert nem mértem,most meg hogy fájt a torkom igen.Köszi mindenkinek a válaszokat!Boldog Babavárást!
2009. nov. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!