Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január végére-február elejére...

Január végére-február elejére kiírt kismamák vetettek már valamit a babátoknak? Babaszobával hogy álltok?

Figyelt kérdés
Én még semmit nem vettem és a gyerekszoba jelenleg a használaton kívüli holmik raktára:-)
2013. okt. 11. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Még semmit:)

De nem is fogok nagyon,mert lányunkról minden megvan és ismét kislány várható:)egy bundazsák és hordozókendő lesz az össz vásárlás:D gyerekszobát meg majd december vége felé tervezzük két személyesre alakítani:D

2013. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is december környékèn szeretnék nekiállni. Januárig már nem halogatom. Gratula a két gyerkőchöz :-)
2013. okt. 11. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi,Neked is:) Első baba lesz?
2013. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hazahozós bodyt megvettük már, egy fürdőlepedőt, cumisüveg szettet. Velünk egy szobába kerül a kicsi is, így a nagy költözik sajátba.

Már csak pár apróság híja van, aztán kész minden. Ruhát nem nagyon kell venni, ismét lányunk lesz. :)

2013. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nekünk csak egy kiságyat kellett plusba beszerezni a másik mellé meg pár fiús kis ruhát, de azt majd később. :D

Van egy 11 hónapos kislányom és persze hogy öcsikéje lesz.. :D még véletlen sem tudom "újrahasznosítani" a kiscsaj aprócska rózsaszín ruhácskáit.. mert kb csak az van neki. :) Boldog babavárást mindenkinek! :)

22hkm

2013. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pont nem a decemberi őrületre akarom hagyni az utolsó mozzanatokat. A fiam is két héttel hamarabb érkezett, a január "vége" simán lehet az eleje is. :)

A szoba már egy rétegben lefestve, most szombaton kerül rá egy újabb réteg, mert természetesen foltos lett. A fiamról megvannak a babaholmik, egy-két apróság kellett, a nagyja megvan. Garázsvásáron vettem bundazsákot, ami overallá is alakítható, potom 1000 Ft-ért, lehetetlen volt otthagyni. Már vettem két csomag kis méretű pelust, nálunk a Dm kicsi, ritkán van kis kiszerelés.

Novemberre marad a bútorvásárlás, azokat is össze kell rakni, és ha a kisfiam besegít az apjának, kell is a hónap, hogy összeszereljék. :D

Mivel diabéteszes vagyok, így is három hetente kell a nődokihoz mennem, két hetente diabetológia, plusz vérvételek, védőnő, a 35. héttől heti két ctg, áramlásvizsgálat ezek mellé. Szeretném a maradék szabadidőt a fiammal tölteni, viszonylag nyugisan karácsonyozni.

2013. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Nekünk első baba lesz. Úgy látszik mindenki tapasztaltabb nálam kicsit:-) Gratulálok mindenkinek!
2013. okt. 13. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok:) en is januarra vagyok kiirva, potosabban 14-re.

Nekunk mar meg van reg a kisagy es lassankent megvettem minden aprosagot, mert egyszerre nagyon sok lenne. Mar csak a babakocsit kell. 26+1hkm

2013. okt. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi Január 28 ra vagyunk kiírva és szinte már mindent megvettünk.A babaszoba kész, de még mindig pánikolok, hogy minden legyen meg időre.Első babánk és időben elkezdtünk vásárolni, mert egyszerre sok lett volna (igaz kicsit túlzásba is vittük, mert rengeteg plusz dolgot vettünk,kiegészítők és rengeteg ruhácska, de annyira boldogok vagyunk, hogy szinte csak a babó körül forog a világ)és így még nagyon sok akciót is kifogtam.Folyamatosan nézelődtünk és így volt összehasonlítási alapunk és mivel még van időnk tudok várni és ha valami szupi dolgot látok lecsapok. A védőnő 2 hét múlva jön vizitre és addig szeretnék mindent megvenni, vagy majdnem mindent. És persze hamarabb is jöhet és nem akarok kapkodni stb.
2013. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!