Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódás jele lehet ez?

Beágyazódás jele lehet ez?

Figyelt kérdés

A ciklusom 8. napján (szombaton)nem védekeztünk a férjemmel. Rá következő második hét szerdáján, azaz kb a ciklusom 18-19. napján egy körömnyi nagyságú vérzésem volt, de tényleg kicsi, de pecsételős. Lehet ez a beágyazódás jele?


Második babánk lenne, az elsőnél is hasonló volt, de nem ennyire korán, hanem a 14. napon voltunk együtt és a 21.-en ilyen kis vérzés. Lehet,hogy most rövidebb lenne a ciklusom?

Tesztet majd csak jövő héten érdemes csinálni.De kicsit izgulok,hogy most mi a helyzet.

Szerintetek?



2013. okt. 11. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogy rövidebb lenne a ciklusod azt neked kell tudni :) és hogy az miatt lenne hamarabb ovulációd/peteérésed/beágyazódásod az lehetséges :) Nekem az első terhességemmel 28 napos ciklusaim voltak terhesség után viszont már 24 naposak lettek és nekem ovulációm a menstruáció utolsó napján kezdődött és a nemvárt napja után egy nappal teszteltem pozitívat :) Milyen hosszú a ciklusod?Lehet spontán peteérésed is amúgy.
2013. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Általában 28 naposak a ciklusaim.

A környezetemben aki 1 éves gyerkőc mellett esett teherbe másodjára,mindegyiknek ikrei lettek. Én pedig nem szeretnék most ikreket.

Ettől tartok.

Szerinted akkor spontán peteérés lehet?

2013. okt. 11. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Akármikor kiszabadulhat egy pete nem csak peteéréskor ha nem mikor elélvezik a nő akkor is :) tesztelj később és írj mi lett
2013. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként most elgondolkoztam azon amit írtál mert kedden leszek 8 hetes és 13 hós a lányom orvosnál voltam 6 hetesen aki azt mondta hogy egy petezsák tuti van de lehet kettő hát mindegy hogy mennyi csak ne legyen gond stb de azért lehet megbolondulnék +2 vel
2013. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nagyon félek az ikrektől. 2 szobás lakásban alig férnénk el. Meg sokat is vagyok egyedül. A férjem és anyukám is egy műszakban dolgoznak, és mind a ketten 4 műszakban. Segítségem így csak akkor van, ha itthon vannak. Jó lenne, ha váltanák egymást. De ez van.

Remélem van babóca, de csak 1.

Jövő héten kiderül minden. Csüt-pénteken kéne megjönnie. Mikor teszteljek, így, hogy a 18-19 napon volt a pecsételés?

2013. okt. 12. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt egy nappal de az sem biztos lehet aznap vagy másnap de hamarabb ne.Én pl a nemvárt után egy nappal nagyon-nagyon halványat teszteltem de az elsővel viszont 10. napon már erősebb pozitív volt.
2013. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél kivártam a nem várt napot.Mivel nem tudtam, hogy terhes vagyok.(Bíztam benne, hogy az vagyok, de 7 hónap gyakorlás után már kis esélyt láttam rá...de bejött). Akkor már erősen kimutatta. Most kb 2 nappal hamarabb volt a beágyazódás, és izgatottabb is vagyok,mint az elsőnél. Mivel már látom a jelet.De potyára nem akarok teszteket venni,mert ha mégis negatívat mutat, jobban bestresszelek.
2013. okt. 13. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia,mi lett a vége?baba?
2016. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!