Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik hogy vagytok...

37 hetes kismamik hogy vagytok? Vannak már előjelek? Hasatok lenn van már?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! Nst már picit megugrált, keményedik is a pocim, már ki vagyok nyílva, de babám nem akar még elindulni :( Pedig már nagyon várjuk, főleg, hoy jó nagyra nőtt :)

Egyébként jól vagyok, torzásom, sokat sétálok, a pocimon kívül semmim nem fáj :) kopp kopp kopp

Jah de, az alvás az egyetlen ami nehéz, mert már kényelmetlen az oldalt fekvés :)


Te hogy vagy? NST már mutat vmit?

37h km:)

2009. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nst-re majd csak jövő héten kell mennem. Pocakom már nagyon lenn van, ritkán pici kis nyilalgatások alulról, ma déltől szinte egyfolytában kemény a hasam. Egyre gyakoribb nagywc.

Nyákdugó szerintem még nem távozott.

Kicsi fiam mondjuk változatlanul aktív, én nem vettem észre, hogy kevesebbet mocorogna.

2009. nov. 10. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem nagyon vettem észre, hiogy ereszkedett volna a pocim. Viszont a baba be van már ékelődve. A 34. héttől járok heti 2x Nst-re. minden héten flow. Minden oké. Nagyon keményedek, csak reggel van 2-3 óra mikor jól vagyok. Utána már csak feküdni tudok. Ezért is szedek még mindíg 3x1Mg Citrátot. Vannak jóslóim szinte minden nap. Sokat mozog a baba. Hajnalba fent szoktam lenni 1-2 órát, mintha kialudtam volna magam. Utána visszaalszok. Vizesedek, ez néha kellemetlen. Este zsibbad a kezem :(. Na de hamarosan itt a kislányom és már csak vele kell törődnöm. Alig várom.

37+2km

2009. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak 36 hetes vagyok, bár az uh alapján egy héttel nagyobb a baba. Délutánonként én is sűrűbben keményedek, de semmi más problémám nincs. Nem szedek már magnéziumot sem, mert a doki azt mondta, szép nagy a baba, nem lenne gond, ha hamarabb születne. Semmi előjel, szerintem a hasam sincs lenn. Egyébként Ti ezt hogy nézitek? Néha van mensi szerű fájásom, de nem tart sokáig, és nem is erős. Már várjuk a kisfiunkat nagyon! Ti hol szültök? Én Szegeden.

Boldog babavárást és gyors, könnyű szülést Nektek!

2009. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!