Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezted-utólag bizonyítottan-,...

Érezted-utólag bizonyítottan-, hogy nyílik a méhszájad?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, és 1-2 hete sokszor fura érzésem van, mintha ki akarnék szakadni alulról...

Második terhességem, elsőnél soha nem éreztem ilyet, még vajúdás alatt is zárt voltam.

Lehet nyílik a méhszáj? Tudom , ezt nem lehet megmondani, de érdekel, valaki "megérzete"e, és utólag bebizonyosodott-e, hogy valóban nyílik...


2009. nov. 10. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

A férjem unokatesója érezte.

Én is szültem már én "csak" a fájást éreztem, azt hogy most nyílik-e azt különösebben nem.

2009. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem, vizsgálaton mondta a doki, hogy már bő 3 ujjnyira nyitva van. De már 38 hetes voltam, szóval mentünk szülni.
2009. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nekem még nagyon nem kéne nyíljon...

NEm tudok feküdni 17 hós lányom mellett....

Félek kicsit, lehet elmegyek dokihoz.

4D-ne látják a méhszáj állapotát?

2009. nov. 10. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Kérdeztem 4D-n az orvost hogy megtudja-e nézni a méhszáj állapotát, de mondta hogy nem mert azt csa hagyományos vizsgálattal lehet, de megmérte, nálam 4 cm volt. Ennyit tud tenni a többit a vizsgálat deríti ki.
2009. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, most eléggé elgondolkodtattál. szerintem nem lehet érezni, ha csak nyílsz. dokim szerint ritka az, ha nem fájás alatt nyílsz, viszont én 95ös fájást nem éreztem meg... hú ez így elég csavarosra sikerült :D persze azt, hogy keményedett a pocim, éreztem. de konkrétan elöntött a vér mikor kinyíltam, tehát nálam más volt.


viszont ez a kiszakadós érzés nekem is van, babám elég rág ráfküdt egy idegre, attól érzem, remélem neked is "csak" ennyi :)

37h km:)

2009. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik gyereknél sem éreztem, hogy nyílnék.
2009. nov. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!