Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem unjátok még? Mert én már...

Nem unjátok még? Mert én már igen, és szerintem sokan mások is?

Figyelt kérdés
nap mint nap tucatszámra a h1n1 kérdés...nem uncsi még?mért nem a dokitól kérdezitek h beadassátok e vagy ne?lassan már minden 3. kérdés erről szól.ne paráztassátok már a kismamákat.szerintem minden kismama be van tojva,köztük én is,és nem arra van szükség h még itt is erről szóljon minden.most attól jobb lesz ha százszor felteszitek ugyanazt a kérdést,csak máshogy fogalmazva.minden ilyen kérdésre elég soki válasz érkezett,olvasgassatok ezek között,de nem írogassatok már ennyit róla.....
2009. nov. 10. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

pontosan!

mire meggyőzöm magam arról,hogy nem kell,addigra itt megint eltántorítanak!

már el sem fogom olvasni az ezzel kapcsolatos kérdéseket!!!

2009. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan mondom most akartam ezt a kérdést kiirni.Igenis unom,unom unom.Aki erröl akar beszélni az keressen ilyen jellegü forumot,ahol ez a téma.Màr lassan ugy érzem gépen keresztül megfertözödök,annyir hajtjàk....
2009. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Egyet értek! Én is unom, persze megértem hogy mindenki fél mert a média riogat...

Mi meg úgysem dönthetjük el hogy beadjátok vagy sem az oltást. Ha meg leírjuk a véleményünket, akkor le vagyunk pontozva. Csak a h1n1 miatt lettem lepontozva és lettem 85%-os, (nem mintha érdekelne) és még csak bunkón sem válaszolok vagy ilyesmi, egyszerűen leírom a véleményem és azt amit én hallottam!

2009. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Unom, ugyanakkor dilemma is van. Fel van fújva ez az egész. Én vagyok az, aki tegnap még azt mondta, hogy ha a nógyószász javasolja, akkor gondolkodás nélkül beadatom. Azt mondta, ő nem virulógus, nem mondja se azt, hogy igen, se azt, hogy nem. De ha elkapom, leviszem a lázam és pihenek egy hétig. Így marad a kézmosás és a dilemma, de már egy fokkal könnyebb.
2009. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg elég volt már! Én is a dokimra bízom magam. Akkor sokalltam be igazán, amikor az egyik kismama majdnem azt hozta ki, hogy felelőtlen az, aki nem oltat (valahogy így hangzott: "akkor majd a gyereketeknek sem adattok be semmilyen védőoltást?"). Miért kell állandóan paráztatni egymást? Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy mit tesz! És senki sem mondhatja a másikra, hogy felelőtlen. Mindkét oldal a legjobbat akarja a babának.
2009. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a kedvencem az volt, hogy "az az alap", hogy sehova se viszi a babáját, mert már a bevásárló központokban is szájmaszkkal járnak. Mire én mondtam, hogy nekem muszáj, mert más nem oldja meg helyettem és nem is vigyáz senki a picire. Akkor most felelőtlen anya lennék?!
2009. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi csajok a válaszokat,őszintén megleptetek,azt hittem mindeni le fog hurrogni.:))hát igen az olyan emberen én is ki tudok akadni aki majdnem hogy csak azt nem írja h felelötlen vok mert nem adatom be.én azért nem fogom beadatni mert ki tudja h mi baja lesz a babámnak vagy már a pocimban vagy esetleg évek múlva az oltástól.inkább próbálom elkerülni a vírust.
2009. nov. 10. 21:04
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Én is k...ára untam/unom már.Az egyik kérdésnél én voltam az első válaszoló ahol ízt írtam hogy úgylátszik nem csak a média fújja fel.

Amúgy én is ki akartam írni,de féltem hogy úgy le fognak b...ni hogy csak na.

2009. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Totál 1et értek!!!Én is unom habár már meg van a kislányom én is elgondolkodtam rajta h mi lenne ha most lennék terhes és nagyon sajnálom a kismamákat mert sztem nagyon meg vannak ijesztve.Én azért nem adatom be magamnak és a párom se akarja magának mert ugye a manó 4 hós és hiába adatnánk be ha ugyis ki megyünk mert muszáj akkor mástól is megkaphatja amugy én is és a párom is nem rég elég betegek voltunk kitudja h nem-e az volt.A média nagyon felfujja mit anno a madárinfluenzát.Egyébként mindenki tegyen a saját belátása szerint de könyörgöm itt hagyják abba.Elég h a vizcsapból is ez folyik nem kell még itt is.Egyébként a kismamáknak jó pocakoskodást és sok sikert a babához az anyukáknak jó babázást kivánok4
2009. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Én is nagyon unom már. Mondjuk én úgy kifejezetten nem félek tőle, úgy vagyok vele, hogy megpróbálom megelőzni, de ha elkapom sem katasztrófa, csak a lázam figyelem. De akik tényleg félnek... "Nem oltatok, de utcára se megyek.." Velük elhitetik, hogy rossz anyák. Pedig csak nem szurkáltatják magukat mindenféle vacakkal felelőtlenül. Hisz azt se tudják mi lesz ezután (10-20 év) a gyermekükkel.
2009. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!