Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygyulladás terhességkor?...

Hüvelygyulladás terhességkor? Másnak is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok és hüvelygyulladásom van én nem vettem észre csak a tegnapi nőgyógyászati vizsgálaton mondta az orvos hogy hüvely gyulladás van. Ugye ez nem okoz bajt a babának? az orvos ezzel kapcsolatban nem mondott semmi rosszat kaptam rá kapszulát és azt kel fel helyezni. És nem értem mitől lehet mert házas élet sincs mert el vagyunk "tiltva" tölle.
2013. okt. 16. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen volt hüvelygyulladásom és gombás fertőzésem. Kaptam rá kúpot és canestent. Egy hét alatt elmúlt.
2013. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem csak hüvelygyulladást mondott én kúpot kaptam rá csak meg lepett a dolog hogy mitől lett?!
2013. okt. 16. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A hüvelygyulladást fertőzés váltja ki.

És nem kell egy ilyen fertőzést elkapni, ha felborul a hüvelyflórád egyensúlya, akkor magától kialakul, ugyanis olyankor túlszaporodnak azok a gombák a szervezetedben, amik természetesen is ott vannak, csak túlszaporodva fertőzést, majd pedig gyulladást okoznak.

És nem csak terhes kismamáknál, hanem egyébként is gyakran előforduló dolog lehet nőknél. De kismamáknál is egyaránt.

2013. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm szépen mondjuk azt olvastam már én is hogy terhesen hamarabb össze "lehet szedni" bacikat meg fertőzést.
2013. okt. 16. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!