Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál. A baba...

Tegnap voltam dokinál. A baba néha mozdult, egész nap nem volt aktív, ma sem. Még. Amúgy a mért adatok, BPD: 55mm, Ac:179mm, Fl: 36mm, jók? 21-22hetes vok. Méhszáj 3100. Ugye fog még majd aktívabban mozogni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

A dokit nem kérdezeted? Ő mit mondott?

ha kérdezted miért nem hiszel neki? Ha nem kérdezeted, miért nem?

2009. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszzzziiiiiii a kedves, de ide nem illő választ...
2009. nov. 11. 07:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idosen meg nem kell egesznap erezned, mert meg pici es az aprobb mozgasokat egyaltalan nem biztos, hogy erzekeled. Illetve eleg sokat alszanak pocakon belul.

En a 26. hetben vagyok a masodik babammal es most sem erzem ot folyamatosan a nap folyaman, van, hogy orakon keresztul nem erzekelem a mozgast. (kulonosen azokon a napokon, amikor sok munkam van es rengeteget jovok-megyek.)

Termeszetesen fog meg aktivabban mozogni, ahogy no, csontosodik, hizik, ugy lesznek egyre erosebbek a mozgasok, az utolso trimeszterben pedig hely hianyaban tologatni fogja majd magat, kinyomja a kulonbozo testreszeit ahogy helyezkedik. De meg akkor is azt szoktak mondani, hogy ha a nap folyaman egyenletesen elosztva megvan a napi tiz magzatmozgas (a tizet kulonbozo idopontban torteno mozgasokkal kel szamolni, tehat ha egymas utan kozvetlenul rug harmat az egynek szamit, nem haromnak), szoval ha ez megvan, akkor feltetelezhetoen minden rendben van.

Az elso babammal a szules elotti hetekben is volt olyan, hogy egy delutan egyaltalan nem ereztem, kora este mar teljesen ketsegbe voltam esve, hogy baj van, de a szivhang megvolt (van szivhanghallgatonk). Pedig akkor mar olyan nagy volt, hogy azt is ereztem, ha aprot mozgott, akkor megis nyugiban volt orakon keresztul.

Szoval szerintem ne aggodj, ha nem aktiv minden nap, ha hosszu idon at egyaltalan nem erzed, akkor kerj egy szivhanghallgatast.

2009. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy nem válaszoltam a kérdésedre, de hihetetlen hogy felnőtt ember( aki nemsokár anaya lesz!!!) elmegy orvoshoz, és nem jut eszébe hogy rákérdezzen azokra a dolgokra amikkel nincs tisztába.
2009. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

És hogy ne mondhasd hogy nem segytek :D

[link]

2009. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Te voltál ez a kérdező?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Vártam volna a válaszod.

Attól függ milyen testalkatú vagy?Ha vékony akkor már szépen kéne érezned a baba mozgását.Én ilyenkor már nagyon aktívan sőt a férjem is érezte meg mindenki más is aki rá tette a hasamra a kezét és kívülről is jól látható volt a mozgás.

Ha jól emlékszem akkor a 3-as utáni egyes azt jelenti hogy egy ujjnyira nyitva van a külső méhszájad.Ezt nem mondta a dokid?

2009. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A dokiról nemszabad kérdezni mert azt nem szereti a kérdező :D
2009. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Képzeld nem én kérdeztem... De elmehetsz a sunyibaaa!!!!
2009. nov. 11. 09:09
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdez: Mindig ilyen agressziív voltál vagy csak a terhesség váltja ezt ki belőled?
2009. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

08:16 vagyok


nagyon szívesen a linket :)

2009. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!