Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem érzem a babámat...

Baj, ha nem érzem a babámat egy hete?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, az utóbbi 2 hétben minden nap éreztem, volt, hogy többször is.Viszont pont ma van egy hete, hogy egyáltalán semmi mocorgást nem érzek, tegnap viszont valami nagyon hangos furcsa hang jött a pocakból.

Egyre idegesebb vagyok, próbálom azzal nyugtatni magamat, hogy ebben az időben más se érzi mindig.


2009. nov. 5. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most öltözz és menj!

Én egy nap után hívtam a dokit, de szerencsére csak mély álomba zuhant a lányom.

Mióta érzed a mozgását? Ugyértem hanyadik héttől?

Ez az egy hét rettentő sok nekem már ennyi idős terhességnél.

Megráztad már a pocakod? Még mindíg semmi?

2009. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia ha korházba mész és megmondod hogy nem érzed mozogni a babád egy hete vagy csak 1 napot mondasz sztem már akkor is megnéznek sos...ha ügyeletre mész akkor is ..Ilyennel nem viccelnek én nem várnék hétfőig meg szerdáig...azonnal menj el sztem ha még nem mentél én ha nem érzem 2-3 óránként a babám már frászt kapok:

Hogy birtad egy hétig?És főleg hogy ilyen nyugott vagy?

Ne hari de én ezt nem értem ez nem normális hogy semmire nem reagál...én ha egy teát iszok már arra szétrugja a pocakom nemhogy kávé csoki ilyesmi...Szaladj gyorsan taxi és irány..majd irj mi lett drukkolok de egy hét nagyon hosszu idő...de igaz ha nem élne akkor már azt tudnád sztem.

Üdv 24 hetes.

2009. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

szerintem is öltözz most és menj be az ügyeletre. Dopler készülékkel is meg tudják nézni a szívhangot! Banyek azt tudod ha esetleg valami gond van a piciddel, akkor abba te is belehalhatsz???

Ha 36 óra alatt nem érzed a babát akkor orvoshoz kell menni!

2009. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Sziasztok Csajok sztem megint kamukérdés volt sztem egy leendőp Anyuka nem nyugtatgatja magát ha nemmozog a babája...valaki szorakozott és 1 hete??ne vicceljünk már nincs az a kismama aki kibirna egy hetet hogy nem mozog a baba ebben a tudatban..nincs igazam?
2009. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ja 24 heteske voltam.
2009. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24 heteske, remélem, igazad van, mert különben tényleg gáz van...
2009. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
SZERINTEM SINCS OLYAN,HOGY EGY HETE NEM MOZOG A BABA,ÉS VÁR MÉG EGY HETET,MERT CSAK AKKOR VAN DOKI.KORHÁZBA VAN ÜGYELET,OTT MEGVIZSGÁLNAK.VAGY PL.NÁLUNK A VÉDŐNŐNÉL IS VAN SZIVHALLGATÓ.GONDOLOM EGY MÁSIK VÉDŐNŐ SE FOG ELZAVARNI,HA PONT NEM A TIED VAN.
2009. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is valaki baromira unatkozott és itt szórakozott. Ennyie hülye senki sem lehet, hogy 1 hete nem érzi a babáját és itt kérdezi meg hogy most mi van...
2009. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én hülye vagyok:( Nem kamu kérdés volt.Az a baj, hogy ilyen fiatal terhességnél nem veszik komolyan, hogy egy hete nem mozog.Azt mondta a védőnőm, hogy biztos azért nem érzem, mert nincs időm rá figyelni.Hétvégén volt az esküvőm.Gondolhatjátok, milyen szép esküvő volt...De lehet, hogy tényleg csak nem figyeltem.Annyiban megnyugodtam, hogy már tényleg én se élnék, ha Ő sem.Holnap kell mennem uh-ra.Most már addig kibírom.Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2009. nov. 9. 13:41
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi volt az UH-on? Sokan aggódunk itt érted, remélem megosztod velünk a hírt...

2009. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!