Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 67 fájást mutatott a ctg 37...

67 fájást mutatott a ctg 37 hetes vagyok, ez csak jósló volt vagy lehet hogy hamar jön a kicsi?

Figyelt kérdés
A dokim meg is kérdezett ,hogy jól vagyok e!Én az ég világon semmit nem éreztem miért volt ilyen magas és ismétlődött de csökkent!
2009. nov. 11. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem elromlott a gép, vagy tényleg szülni fogsz pár napon belül:)

2009. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan erős, ha 100-as skála van (a miénken 100-as volt). Nekem még a szülés előtt 2 héttel is felment 90-100-ig, és nem éreztem olyan vészesnek. (Mellesleg én a tágulási szakaszt sem éreztem olyan borzasztónak, és eleve 2 ujjnyival mentem be amit észre sem vettem szinte.)
2009. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Majd kiderül,múlt héten teljesen zárt voltam ,mostanában sok volt a séta lehet ezért már tágulok,anyukám velem 3 ujjnyira volt nyitva amikor bement a kórházba és semmit nem érzett nem voltak fájásai burkot repesztettek nála és fél óra múlva kibújtam:D!Remélem én is így leszek!!

Köszi nektek a válaszokat!

2009. nov. 11. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
bocs, én félreértetem. Asszittem, hogy 67szer csinált ilyen kis "hegyet" a papíron... :))de mellesleg azért ha a100as sálát nézzük, az hogy elhagyta az 50et azért valamit jelent. Nekem a ctg a legerősebb fájásom is 30-40 körül volt. (szülésnél nekem is felkúszott 100 fölé is, az nagyon rossz volt...)
2009. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9:48-as vagyok: a legjobbakat kívánom neked, szép könnyű szülést!!
2009. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!jajj én fogalmaztam meg rosszul 100 as skálán volt 67 fájás, meg 50 és ismétlődött de még csak keményedést sem éreztem kíváncsi vagyok hogy mikor jön a kis fickóm:D!Első baba lesz úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok biztos nagyon fog fájni,de kibírom :D:D!
2009. nov. 11. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:

szia :)

szerintem ez még semmit nem jelent, készül a méhed :) Nekem tele van 60, 80, 95-ös "fájással" már 2 hete, de még egyben vagyunk... :)95ösnél picit sziszegtem, de szerintem az is számít, hogy mennyi ideig tart. 10-15 másodperces nekem, gondolom ha majd 1-2 percig fog tartani, azt már érezzük és az fájás lesz :)

37h km:)

2009. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 65-ig ment fel és nem éreztem semmit.Tőlem is megkérdezte a doki hogy volt keményedésem.Ez volt 2 héttel ezelőtt és akkor a méhszájat is megnézte és totál zárt volt.Ma már szülnöm kéne úgyhogy kíváncsi leszek mit mutat ma.

Szerintem nem jelent semmit.

Üdv:40 hkm.

2009. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem még egy db fájást sem mutatott a gép. Ha neked így volt biztos hamarosan szülsz.

37km

2009. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oh hát köszönöm a sok választ!Majd a pici eldönti ha jönne ,a cuccom már össze van pakolva úgyhogy ha szeretne akkor jöhet,apa már mindig kérdezi na nem megyünk:-)?

Pont tegnap hallottam egy szülést ,hát nem hiszem hogy azért sikítozott mert olyan jó volt:S!Minden jót nektek és mindenkinek olyan szülést amilyet szeretne:!

2009. nov. 11. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!