Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen barna folyásom van....

8 hetesen barna folyásom van. Nagyon fáradt vagyok a munkám miatt. Lehet ez a fárdtságtól?

Figyelt kérdés
2007. okt. 2. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szia.Barnás folya´s,szinte minden ma´sodik terhességnél elöfodul.Arra vigyázz,hogy ne fájjon a hasad,vagy ne erösödjön a folyás.A legbiztosabb,ha orvoshoz mész,nehogy gond legyen a babával.Pro´báld kímélni magad,mert az elsö 3 hónap a leg kritikusabb.

Gratula a babához,egy 24hetes kismama.

2007. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom hogy a barna folyás semmilyen esetben sem normális,és mindig szakvéleményt kell kérni,ugyanis o ezt megtudja szuntetni kupokkal, es nemfordul elo tobbet,szerintem menj el a dokidhoz, végulis semmit sem veszíthetsz, remélem segítettem..kismami
2007. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én tizenegy hetes voltam, amikor barnás folyás jelentkezett. Nagyon megíjedtem, ezért orvoshoz fordultam, megvizsgált és azt mondta, hogy minden rendben van. Sajnos másnap elvetéltem.Én is sokat dolgoztam akkor és lehet, hogy ez is előidézhette a vetélésem. Most ismét várunk egy kisbabát, nagyon félek. De jobban odafigyelek magunkra és táppénzre mentem.
2007. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!