Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lapos petezsák mit jelent?

Lapos petezsák mit jelent?

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam akkor lapos ha nincs benne semmi, de nekem 10 nap alatt lett egy pulzáló embriókezdeményem, mégis azt mondták kicsit lapos a petezsák akkor most hogy is van ez?

Az orvos annyit mondott hogy 3 hét múlva menjek vissza és akkor meglátjuk...


2013. okt. 17. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy ebből még bármi lehet, ezért az orvos sem mond semmit hanem kivár.

3 hét múlva valószínűleg már eldől, hogy egészséges embrió, vagy esetleg visszafejlődött lesz.

2013. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is lapos volt a petezsakom a 6.heten. Azt mondta, hogy menjek vissza 3 het mulva. Vissza is mentem, es mar alakult a petezsak. Szep kerek lett. Azt mondta a dokim h eleg ritka h igy kialakul, mert surun ez miatt van visszafejlodes, missed ab.

azota lanyom mar 1 eves :)

2013. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval nincs sok esélyem :(
2013. okt. 17. 10:16
 4/15 anonim ***** válasza:
De miert ne lenne. Nekem is sikerult. Es nem egyet tudok akinek szinten. Nem szabad lemondani rola!!
2013. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hogy nézett ki? Mennyire volt lapos neked?

Nekem ilyen...

[link]

2013. okt. 17. 10:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én lapos petezsákom ma már 5 éves!!!
2013. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem meg a doki hozzatette,hogy fel fog szivodni nagy esellyel a baba...


http:// www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesseg__4876882-62-hetesen-ma-voltam-orvosnal-petezsak-kisse-lapitott-embriocsomo-volt-benne


Ilyen volt :) Majd tegnap ujra uh, es egy gyonyoru nagy,kerek petezsak :)

2013. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen a tiéd alapján ijedtem meg teljesen mert szerintem az szebb.....
2013. okt. 17. 11:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy nem latom a kepedet. :( De ne ijedj meg,korai terhesseg eseten meg kikerekedhet. En is csak a rosszakat olvastam, ami 2 het idegeskedest okozott. Ha baj lenne nem 3 het mulva hivott volna vissza a doki!!!
2013. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!