Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett vki ilyen gyógyszert...

Szedett vki ilyen gyógyszert terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Kb két hete írt ki az orvosom Augmentint a vesefájdalmamra.És azóta is fáj.van még belőle pár szem de nem tom mikor várhatom a jobbulást.azt tom h pár éve szedtem semicilint majdnem 2 dobozzal és emlékszem h joval az abbahagyása utan gyógyultam meg.de most nem tom mit tegyek várjak még vagy szóljak a dokinak h nem érzem a javulást.azt tény h annyira már nem fáj inkább csak akkor ha ülök és nem támasztom meg a hátam.ez fog végig kísérni még

az elkövetkezendő hetekben asszem megőrülök:köszönöm a válaszokat.25 hetes kismami:)


2009. nov. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az augmentin egy antibiotikum, amit köztudottan végig kell szedni. Az összes szemet, mert ha abbahagyod, akkor nem használ semmit.
2009. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szedtem, meg mást is és semmi bajunk nem lett.

Igaz még nem szültem meg, de az augmentint biztos lehet szedni.És tényleg végig kell szedni, csak akkor használ.

Jobbulást.

2009. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tom h bajom nem lesz.azt is tom h végig kell szedni.és gondoltam h csak akkor fog használni.csak azert tettem fel ezt a kérdést h ha szedet vki ilyet akkor szedés alatt is érzet javulást vagy csak a befejezés utan.nem szeretném ha véletlenül nem foglalkozom ezzel és utana a saját felelőtlenségemre legyen nagyobb baj.remélem értitek mit akarok írni?:) de már jó lenne ha javulna mert leszakad a vesemmmmmmmmmm.ááááááá
2009. nov. 11. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsánat elfelejtettem megköszöni a válaszokat és a jó kívánságot:)
2009. nov. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!