Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Frontin 0.5mg-os...

Lányok! Frontin 0.5mg-os nyugatót szedek alvás problémáimra már két éve, de szeretnénk babát! Volt aki végig szedte a terhessége alatt ezt a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban. Én csak este veszek be egy szemet, hogy eltudjak aludni. Sajnos muszály szednem a dokim szerint is, de a betegtájékoztatóra az van írva, hogy a terhesség első 3 hónapjában nem szedhető. Próbáltam már más gyógyszert is, de nem vált be, csak a Frontin. Várom olyan kismamák válaszát, akik szintén szedtek nyugatót végig a terhesség alatt!
2009. szept. 10. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz,az első trimeszterben tilos bármiféle nyugtató,altató szedése,mert úgy mint téged az embriót is lelassítja,"altatja",lassul az embrióhoz érkező oxigén mennyisége,ezzel hátráltatva a fejlődését.És hozzászokást,függőséget is okozhat az embriónál ami születése után is fennmaradhat!Mint a drogok,ugyan olyan problémás.
2009. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia [link]

Itt lehet kèrdezni a dr Czeizel Endrètôl ès szerintem ha valaki tud vàlaszolni a kèrdèsedre akkor az ô lesz.Nagyon otthon van ezekben a dolgokban.

2009. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szedtem ezt a gyógyszert nagyon sok évig, de a dokim jelezte, hogy abba kell hagynom, mert ha gyereket szeretnék, frontin függő lesz. Az igazság az, hogy nagyon sokat kínlódtam, aztán a barátnőim ajánlották a homeopátiás készítményeket. Nekem bevállt.Most pontosan nem ugrik be a neve, de már minden gyógyszertárban lehet kapni, alvászavarra. Én nagyon ajánlom neked. Január végén vettem, és 1 hónap múlva már frontin nem kellet. 8. hónapja élek nélküle és kb. 8 évig szedtem.

Sok sikert neked hozzá.

2009. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!