Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség,23. hét, két...

Ikerterhesség,23. hét, két napja járni alig birok úgy fáj a szeméremcsontom, másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Annyira fáj, hogy lépni alig birok, ha leülök talán nem annyira fáj de érzem akkor is, és ha fel kell állni iszonyat fáj, és járás közben mégrosszabb.

Szinte a lábam is alig birom emelni.

Este meleg fürdő után jó volt egy 5 percig de ennyi. Azthittem mára jobb lesz de nem.



2013. okt. 23. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz!! És nem szabad meleg fürdőt venni!!!! Én is így basztam el, már bocs a kifejezésért. Előző terhességnél én azt éreztem, hogy nagyon nehezek a babák, és mindenütt nyomnak. Hogy lazítsam magam, beültem egy kád vízbe. Nem volt forró, csak meleg. Másnap megszültem. Azt mondták, ha azonnal bemegyek, még fektethettek volna, és akkor nem indul be a szülés. MENJ ORVOSHOZ!!!
2013. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot kérdező? Ha nem, akkor nagyon sürgősen kezdj szedni!
2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszi de szükltem már és vele is végig esténként kádban fürödtem, mert egyszerüen jólesett és nem tilos.


Második: nem szedek de tudomkéne:( 12 hétig szedtem aztán elkezdtem a terhesvitamint és azóta nem.

2013. okt. 24. 14:32
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
En csak tanacsot adtam, en elveteltem masnap, mikor be mertem ulni a kadba.
2013. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha attól elvetéltél, hogy kádba mertél ülni akkor bármi mástól is elment volna, mert életképtelen volt. bocs de ez a természetes szelekció
2013. okt. 24. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Ja, igen, kinyilt a mehszajam, es a 20. Heten ket egeszseges magzatot szultem. Ja. Termeszetes szelekcio. Koszi.
2013. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De ugye megmaradtak a gyerekek első válaszoló?
2013. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mármint, ugye életben maradtak?
2013. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te igazán nagy tuskó vagy. Nincs jogod valakit így és ilyen stílusban megbántani. Szégyelld magad, a válaszoló csak segíteni akart.

Remélem a babáidnak nem lett végül semmi baja.

Első, gondolom te elveszítetted a 20 hetes babákat. :-( Nagyon sajnálom, ha így van.

2013. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Ne aggódj, kedves utolsó. A kérdezőnek nem írtam semmit, mert ilyen gonosz emberrel nem tárgyalok.

De egyet tudok, mindenki visszakapja az életben.


Mivel ott bántotta azt az embert aki aggódott a gyerekeiért, ahol annak a legjobban fáj, ő is ott fog kapni, ahol a legjobban fáj neki.


Itt nyavalyog, ami meg segíteni próbál neki, abba belerúg. Na az ilyen megérdemli a sorsát.

2013. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!