Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség,23. hét, két...

Ikerterhesség,23. hét, két napja járni alig birok úgy fáj a szeméremcsontom, másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Annyira fáj, hogy lépni alig birok, ha leülök talán nem annyira fáj de érzem akkor is, és ha fel kell állni iszonyat fáj, és járás közben mégrosszabb.

Szinte a lábam is alig birom emelni.

Este meleg fürdő után jó volt egy 5 percig de ennyi. Azthittem mára jobb lesz de nem.



2013. okt. 23. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok, és ahogy a kérdező is írta " természetes szelekció" Sajnos elvesztettem a babákat, a 20. héten még életképtelenek kint a levegőn. Kb még négy hét kellett volna, hogy már menthetők legyenek, de akkor meg lehet, hogy betegek lettek volna, ami persze megint nem jó. És igen, csak segíteni szerettem volna az elsőnek. Nem tudtam, hogy van már egy gyereke, és hogy az előzővel is sokat fürdött kádban. Mindenki máshogy bírja, sajnos nekem a meleg víztől olyan jól lellazultak az izmaim, hogy kinyílt a méhszájam. csendes vetélésnek nevezte a dokim. Egy héttel korábban vizsgáltak meg, akkor még minden rendben volt. Genetikai vizsgálatom tökéletes, eredmény, uh-n is minden rendben volt. Sajnos mégis ez lett a vége.
2013. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es válaszoló vagyok, és úgy látom a 10. 11. válaszoló két külön személy. Nagyon sajnálom ami veletek történt, és nagyon remélem, hogy nekem ezt soha nem kell megtapasztalnom. Szerdán leszek 20 hetes kismama, úgyhogy teljesen át tudom élni, hogy mit érezhettetek, mikor elmentek a babák. Nem is tudom, hogy lehet ezt feldolgozni, és tartom magam ahhoz amit írtam, én ennyire tuskó emberrel még nem találkoztam, mint a kérdező (és még szépen fejeztem ki magam). Anyának még nagy jóindulattal sem tudnám nevezni.
2013. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom, kedves első.
2013. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy akkora bunkó vagy kérdező! Remélem, h .......( inkább le se i)rom
2013. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

kérdező: az hogy nem tilos, nem jelenti hogy ajánlott. Régen volt egy "angyalcsinálás" nevű fogalom,forró fürdővel kezdődött, nézz utána.

Amúgy nekem már vagy 6 hete borzalmasan fáj, de a dokim annyit mondott ne nyafogjak (19 hetes vagyok).

Azóta jobb már? Vagy neked mondtak rá valami hasznosat?

2014. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!