Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák,...

Novemberre kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Izgultok már?Hogy álltok a vásárlással?Kisfiú vagy kislány?Első vagy többedik baba?Írjatok minden érdekel
2013. okt. 25. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

tegnap azt hittem megindult...berobogtam a dokihoz de megnyugtatott, hogy odébb van az még csak pihenjek többet:)

második, kisfiu és mindene megvan már:)nov.4én beszéljük meg a szülés részleteit...csak nem tudom hogy hívjam:(

mármint a babát:)

Nálad?:)

2013. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én már nagyon izgulok,nekem is volt a napokban egy ilyen,hogy azt hittem,h beindul a szülés:-)2.baba kislány lesz ,nálunk is majdnem minden meg van ,bár ruhákból még tuti kelleni fog,de azt majd szülés után.Kórházi csomagom készen áll,jó lenne ha most kicsivel előbb jönne mert az előző babát túl hordtam...Hol fogtok szülni?
2013. okt. 25. 11:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk minden készen várja a kicsi lányt! :D


2. lánykánk lesz, 9-ére vagyunk kiírva! Én már nagyon szülnék!

2013. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az előzőt én is túlhordtam

most én se szeretném:) sote II-n szülök

én kicsit túlzásba vittem a ruhavásárlást:) de annyira helyesek:)

2013. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem elso baba,november 14-re vagyok kiirva es a sote II-n fogok szulni.

Mar borzasztoan izgulok es nagyon-nagyon varom a piciz.

Eddig szerencsere nagyon jol birtam a terhesseget,de par napja iszonyuan faj a derekam :(

Mi mar szinte mindent megvettunk,bar tuti lesz olyan,amire nem gondoltunk es majd utolag derul ki,hogy hianyzik :D

Amugy mar nem is birok masra gondolni,csak a babara es a szulesre :D

2013. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első baba, fiú, november 15-re van kiírva. Tegnap voltunk dokinál 2000 méhszáj értékem volt, ami tudom, hogy semmit nem jelent, de azért biztató, hogy talán lassan már azért kijön. Nem izgulok inkább várom, hogy már induljon be a szülés és essünk túl rajta, nagyon optimistán álok a dologhoz. Már mindent megvettünk, még a kiságyon van mit javítani, de majd csak elkészül az is. a csomagok össze vannak pakolva, lakás többé kevésbé kitakarítva. Nem vizesedek, nincs magas vérnyomásom, aludni is tudok, szóval igazából nem panaszkodok semmire. amitől félek, hogy utána majd nehezen megy majd a wc használat és főleg a nagy dolog fog majd nagyon fájni, de majd csak azon is túlleszek. Izgatottan várjuk hogyan fognak történni a dolgok és, hogy melyik nap is fog megtörténni a csoda.
2013. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is a SOTE 2-n fogok szülni:-)))Na igen az alvás ,sajnos az nekem már nem megy 2 óránként kelek és kb fél óra amíg vissza alszom:((Mi November 24.ére vagyunk kírva.
2013. okt. 25. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi november 22-re vagyunk kiírva, programozott császár lesz. Első baba és kislány. SOTE I-en fogok szülni. Alvás már nekem se megy, ill. a gyomrom fájdogál néha. Most kezdtem a szülési szabit épp tegnap, pár apróság még kell, de már majdnem minden megvan. Sok mindent kaptunk kölcsön ill. ajándékba.
2013. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is november 22-re vagyok kiírva. Én az Istvánban szülök. Babucinak minden megvan már, csomagok összekészítve. Első baba, kisfiú lesz. Én sajnos megszenvedem az utolsó trimesztert. :( Sok gyomorsav, a derekam és a hátam nagyon fáj. De ezt a pici időt már valahogy csak átvészelem. Alig várom már,hogy a kezemben tartsam a kicsikémet! :)
2013. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!