Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A labor hány hetes terhességet...

A labor hány hetes terhességet mutat ki?

Figyelt kérdés

5 napon késik a menstruációm, reggel csináltam egy terhességi tesztet, de negatív lett, azaz jó 10 perc múlva egy nagyon halvány csík jelent meg.

Van már egy lányom, szóval túl vagyok egy várandósságon és most ugyanazt érzem, feszül a mellem nagyon.

Érdemes laborban kérni egy terhességi vizsgálatot?

Volt ismerősöm, akinek 2 gyereke van és mind a két gyereknél negatív lett a teszt.



2013. nov. 5. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd pár nap múlva kimutatja a teszt, ha baba van. Olyan sürgős lenne tudnod, hogy laborba menj emiatt?!
2013. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ciklusom 29. napján néztek HCG-t vérből és már pozitív volt.
2013. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ha azért negatív a teszt, mert nem vagy terhes?

Akkor hiába mész laborba. Ezeregy dolog miatt késhet vagy maradhat még ki a vérzés, nem csak terhesség miatt.

Várj még pár napot, tesztelj újra, lehet hogy később történt a teherbeesés és azért nem mutatja még a teszt. De ha terhes vagy, akkor azt a terhességi teszt is ki fogja mutatni.

2013. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért lenne sürgős, mert cukorbeteg vagyok és be kéne jelentkeznem egy diabétesz terhesgondozásra rögtön. A lányommal is 7 hetesen mentem a gondozásra és úgy leszúrtak, nem álltam meg a lábamon.
2013. nov. 5. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a teszt nem mutatja ki, akkor a labor sem fogja. Miután erős pozitívat teszteltem, utána mutatta ki a labor is a terhességet.
2013. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 éve amúgy percre pontosan jön meg a menstruációm, még nem késett egy napot sem, ezért is gondolom, hogy várandós lehetek (na meg ugye dolgozunk rajta) :)
2013. nov. 5. 14:52
 7/7 anonim válasza:

Tudom, hogy egy pár év eltelt már de nekem pl mutatta a vérvétel, hogy emelkedett a hcg-m, 2 napja nőgyógyász vizsgált, terhességre utaló jelet nem látitt azonban épp a beágyazódási szakasszal találkoztunk. Ma csináltam tesztet ami teljesen negatív lett.

Szóval a 4-es válaszolónak, hogy azért mert a teszt negatív a vérből kimutatható a HCG mivel közvetlen a szervedetedben van s hat ki, a vizeletből sokkal késöbb mutatható ki.

2020. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!