Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+4-5 hetes terhességnél...

4+4-5 hetes terhességnél normális, hogy csak 2mm-es a petezsák?

Figyelt kérdés
Volt már sajnos 2 vetélésem üres petezsák miatt,ezért nagyon félek,ovulációs tesztet csinálok már egy pár hónapja,hogy nézzem a ciklusom menetét.16.-án együtt voltunk a párommal és 17.-én lett először pozitív az ovulációs teszt.Az érdekessége az volt ennek a ciklusnak,hogy máskor legkésőbb 3-ad nap szinte nem látszott a teszt csík,annyira le esett az lh szint,most viszont 5 napig egy lehelettel volt halványabb a teszt csík mint a kontrol vonal,de szerintem 18-19.-én foganhatott meg,de az orvos azt mondta,hogy a 21.-ei együttlétünkből is foganhatott,mert annak pont megfelelne,de ez annyiból kizárt,hogy 29.-én már pozitívat teszteltem.Nagyon félek!Nem szeretnék még egy terhességet elveszíteni.Szerintetek reménykedjek?

2013. nov. 8. 09:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzá írni,hogy vettem fogamzás jelző tesztet és az is az én nézőpontom támasztja alá
2013. nov. 8. 09:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 5+2-n volt 2mm-es. Maholnap megszületik. Nyugi, minden rendben lesz, csak pozitív gondolkodás!!!
2013. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abból még bármi lehet, kérlek ne aggódj. :)


Természetes, hogy két vetélés félsz, de kérlek picit lazíts, nagyon rá vagy pörögve. Én hasonló cipőben jártam, de ennyire nem szabad csak ebben élni. Élj természetesen, nem kell oda semmilyen ovulációs teszt, a természet úgyis maga oldja meg... most pedig menj és küld a pozitív energiákat a pocidba!!! :)

2013. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavaitokat!Bízom benne,hogy nem lesz gond.Jövőhéten kiderűl!
2013. nov. 9. 13:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma már előrébb vagyunk a 2üres petezsákhoz képest.Már van szikhólyag és embrió csomó is.
2013. nov. 12. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi újság veled?
2013. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj d ejó

Megszületett azóta?

2014. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!