Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Schweininger vezeteknevhez...

Schweininger vezeteknevhez milyen fiu, illetve lany nevek illenek?

Figyelt kérdés

Meg nem tudjuk a nemet, szoval barmi johet :)

6hkm


2013. nov. 17. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Valami egyszerűt és rövidet választanék. Pl. Ákos, Márk, Péter, Vince, Zsolt.


Fanni, Nóra, Lotti, Anna, Kinga.

2013. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ákos, Bence, Péter, Botond


Lara, Lili, Lilla, Orsolya, Petra, Virág

2013. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenkeppen rovid nevet szeretnek (meg csak en, baratom meg sokkhatas alatt all :D) a Lili az tetszik lanyban, de fiunal nem nagyon talalok....Vince azonnal kizarva, Mark, Gergo, Daniel, David szinten nem lennenek szerencsesek, gondoltam meg az Adamra, de hat...nemtudom. :/
2013. nov. 17. 17:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Lanynak meg tetszik a Kata is.
2013. nov. 17. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Schweininger Attila

Schweininger Barna

Schweininger Endre (?)


Schweininger Tímea

Schweininger Zsófia

Schweininger Lídia

Schweininger Lívia

Schweininger Éva

(valami olyan, ami szépen 'lecseng', magánhangzóra végződik)

2013. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igazából nem nagyon tudom hogy hogy kell kiejteni a vezetéknevet.. de ahogy megpróbáltam, nekem ezek tetszenek:

Schweininger Enikő

Schweininger Péter

Schweininger Gábor

Schweininger Lilla

2013. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Schweininger Ágnes, Anett, Azmaret, Beatrix, Bernadett, Cipriána, Csenge, Dóra, Döniz, Elizabet, Emese, Enid, Eperke, Erzsébet, Eszter, Franciska, Georgina, Gerda, Ivett, Júlia, Kármen, Lea, Lelle, Mille, Nadett, Nikolett, Odett, Ráhel, Sumire, Szerénke, Tímea, Tünde, Vera, Xénia, Zsanett, Zselyke...
2013. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Schweininger Ábel, Albert, Benedek, Benett, Ciprián, Dániel, Dénes, Elek, Endre, Ezékiel, Ferenc, Frigyes, Gábriel, Gergely, Gerjén, György, Győző, Henrik, Herkules, Imre, Izmael, József, Kelemen, Kende, Lehel, Marcell, Noel, Norbert, Ottó, Péter, Róbert, Sámuel, Temes, Tenk, Valter, Vendel, Vencel, Zente, Zoel...
2013. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a neve?😊
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!