Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az UH szerint két héttel...

Az UH szerint két héttel kevesebb a terhesség kora mint az utolsó menstruációtól számolva. Ez gond? Nem fejlődik eléggé?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ennyi infóból nehéz mit mondani.

Mikor volt meg utoljára?

Hány naposak a ciklusaid?

Mekkora a baba CRL-je (vagy ha nincs még, akkor a petezsák)?

Hány hetet mond a doki?


És a legfontosabb: A doki mit mond? Rendesen fejlődik?

2013. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az 1. UH-n voltam, a terhesség kora 5 hét+6 nap, szívcső pulzálás sejthető, CRL 4 mm.

A utolsó menzesztől számolva a terhesség kora ennél két héttel több. 1 hét múlva újból megnézik

2013. nov. 20. 16:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Később volt PÉ. Nekem is kisebb, ez UH-t veszünk alapul.

Ha szépen fejlődik, akkor nincs gond.


9+5 hkm

2013. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
középidőben volt a PÉ (27-28 napos ciklusaim vannak) az tuti, hőmérőztem és akkor voltunk együtt.
2013. nov. 20. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor volt egy késő peteérésed is, nem sokkal a menzid előtt. Akkor úgy voltatok együtt, hogy nem is tudtál a peteérésedről.
2013. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az meg azért nem stimmel, mert az az együttlét után amikor én gondolom, hogy megfogant rá két napra már fájtak a melleim (tehát volt ovum), és onnan két hétre már pozi tesztem volt. Október 23-án pozi teszt és ma még csak 5 hetes+6 napos lennék ez sehogy sem jön ki.
2013. nov. 20. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod pontosan meghatározni, hogy mikor estél teherbe! Nekem is voltak hasonló kételyeim ( én 2 héttel gondoltam rövidebbnek a terhességemet, de az Uh vizsgálatoknál mindent figyelembe vesznek: utolsó menstr.,baba mérete, stb..! Ha már megmondják, hogy mikorra vagy kiírva azt se vedd kp-nek mert még változhat!)
2013. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy hét múlva kontroll, meglátjuk, hogy fejlődik-e
2013. nov. 21. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint te. Utolsó mensi 09.21., ovu 10.08. (tuti biztosan). 10.23. pozi teszt. 11.13-án voltam először dokinál, csak szabályos petezsák, tegnap már volt szívhang, crl-t nem mondta. Jövő pénteken kell mennem. Én sem értem ezt. Remélem nem lesz baj! Neked is drukkolok!
2013. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én is drukkolok neked, majd írd meg, hogy mi lett.
2013. nov. 25. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!