Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamik, mindenki...

Terhes kismamik, mindenki bevállalja az orgazmust is a szex közben?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy 10 hetesen vérzésem volt, valószinű az orgazmusom miatt. Akkor szüneteltettük a szexet 1 hónapig. Azóta minden ok, az orvosom szerint lehet szexelni, de óvatosan.Nem merem az orgazmust bevállalni, bár nagyon hiányzik, álmomban sokszor elmegyek.

Konkrétan erre nem mertem a dokimnál rákérdezni, hogy az én orgazmusom nem okozhat-e megint gondot.Hiszen az a hüvelyben az izmok összehúzódását jelenti és nálam nagyon intenzív és hosszú szokott lenni.

Kiváncsi lennék hasonló helyzetben lévő kismamák véleményére!

Köszönöm a válaszokat!


15h kismama


2009. nov. 20. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére nem volt ilyen, de azt gondolom, ha álmodban elmész és nincs gond, akkor bevállalhatod! Mert u.az a folyamat. Ne félj, minden rendben lesz! :)
2009. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Az én dokim közösülés tilalmat rendelt el,de azt nem mondta hogy orgazmusom sem lehet!:)

16 hetes

2009. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia mondjuk én már megszültem de nekemm se lehetett sexelni de az orgazmust attól függetlenül lehet élvezni
2009. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az izmok összehúzódása miatt nem merem bevállalni a szexet és az orgazmust. Nem volt zökkenőmentes a terhességem eleje, amennyit akkor aggódtunk... Nem ér annyit az egész, minthogy utána egy életen át magad okold, ha baj lesz belőle.
2009. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az éjszaka spontán átélt orgazmus pont ugyanannyira okoz méhösszehúzódásokat mint a szex közbeni, nincs különbség. vegyél be szex előtt egy magnéziumot, az ellazítja a méhizmokat.
2009. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, inkább mégis szedd össze a bátorságod, és kérdezz rá dokinál. De ha álmodban elmész, nem hiszem hogy probléma.

Nálam semmi gond nincs hál'istennek, de nem hiszem hogy nekiállnék szexelni, ha nem akarnék elmenni...:)

2009. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 8 héten kezdtem el barnázni és utrogestant kaptam rá, ettől pár nap múlva megszűnt a vérzés. Én is féltem az orgazmustól de aztán elengedtem magam és mivel tiltva sem volt a szex a mai napig szinte minden nap bevállalom :) ma vagyunk 32 hetesek és makk egészségesek! a dokinál meg ne legyél rest rákérdezni, ez már nem tabu téma!!!!
2009. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet rákérdezek majd a dokimnál!
2009. nov. 21. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!