Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két keresztes vizelet mit...

Két keresztes vizelet mit jelent? Volt valakinek így? Hogyan kezelték? Nekem egy hét múlva kontroll és azt mondták igyak sokat!

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyulladás a szervezetben.
2013. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik érték két keresztes? Nagyon nem mindegy. Mert ha a pl a keton, akkor ki vagy száradva, ha a cukor akkor cukorbeteg gyanús vagy, ha a fehérje akkor valahol gyulladás van stb.
2013. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a,s rendben a p értékhez írták oda két keresztet.
2013. nov. 28. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első fiammal majdnem végig ilyen volt a vizeletem, de nem derült ki, hogy miért. Sokat igyál és középsugaras vizeletet adj le. Azaz, a pisi elejét kiengeded, a közepét pohárba fogod, a végét kiengeded. Egyébként ez annyit jelent hogy nem oda való baci van a vizeletedben.
2013. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én két hete szültem. Az én vizeletem is 2 keresztes volt, ez azt mutatja, hogy fehérje van a vizeletbe. Terhességi toxémiára utalhat- engem, ezért császároztak meg. Figyeld a vérnyomásodat, igyál sokat, és figyeld a vizesedést is, sokat híztál terhesség alatt?
2013. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem akartalak megrémíteni, nem kell félned.
2013. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen,sokat híztam mert elég véknyan kezdtem,de első fiammal is ez volt.56kiló voltam (170cm magas) és most 75 vagyok. eddig vérnyomásom rendben volt,és nem is vizesedek. remélem nem lesz gond,de jöv7en kiderül.

tehát ez fehérjét jelent a vizeletben? :(

2013. nov. 29. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem, azt mondták. Figyeld a vérnyomásodat, nekem az utolsó héten jött ki, ezért be is fektettek. De ez nem jelenti feltétlenül, azt hogy neked is így lesz. Csak figyeld a tested.
2013. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!