Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves ikerszülők! Lányom...

Kedves ikerszülők! Lányom ikrekkel várandós, most keres szülészt, kórházat. Megirnátok, milyen tapasztalatokkal rendelkeztek Budapesten? Köszönettel:Ikernagyi

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de ez fura, hogy te érdeklődsz. Bár, ha a lányod kért meg rá, akkor kicsit más, de akkor is érdekes.
2013. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Már miért lenne fura a kérdés? Valószínű, hogy a mama, mint regisztrált GYk tag, érdeklődik, hátha tud valaki valami okosat mondani.
2013. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Na persze.
2013. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szulesznot igazabol nem tudok. De egy nagyon jo szulesz nogyogyaszt igen aki figyel ra es maximalisan foglalkozik vele. Viszont eleg draga. De kedves,aranyos es nagyon megerto. Dr.Timmerman Gabornak hivjak az Ors vezer teren van magan rendelese :)
2014. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sote II.-n Radvanyi Krisztina dr.no es Szamosi Julianna szuleszno.En a dr.nonel marasodjara szultem.Eloszor 2010-ben es oktoberben az ikreket.O nem egy betoji tipus es ez kell ahhoz,hogy az ember ne fekudje vegig a terhesseget,ha nem muszaj!Es nem tolja be mar az elso 5perc utan az ember lanyat a mutobe,csak,mert ugy kevesebb a felelosseg rajta!Nem olcso,de megeri a penzet!Ja es nem mellesleg 4 gyerekes csaladanya,ugyhogy tudja mit csinal:)Blahanal es talan meg erden rendel.

A szuleszno nekem szemely szerint nagyon sokat segitett a hatarozottsagaval a szulesemnel.Nelkule nem lettem volna ilyen ugyes!Az elso szulesemnel levo szuleszno ehhez kepest kezdo valaki lehetett.

Jo egeszseget es jo dontest!

2014. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni,hogy este 18:00-ra ertunk be a korhazba es 20:00-ra meg volt az elso baba /2430g/ es ra 20perccel a masik /2440g/.Es csak az elso baba utan kaptam oxitocin fajaserositot,epp ugy,ahogy terveztuk a dr.novel.Szerintem ezek az adatok magukert beszelnek.
2014. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!