Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás. Normális?

Fejfájás. Normális?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok,egy ideje fáj a fejem körülbelül 1 hete szinte minden nap hol elmúlik hol pedig vissza jön.. és csak a jobb oldalt fáj.voltam dokinál de nem vagyok beteg.. Ez a terhességgel együtt jár??
2013. dec. 12. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. A terhességem alatt, főleg az elején és a végén többet fájt a fejem, mint az addigi 29 évem alatt. Sajnos megmaradt szülés után is.
2013. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De még én is 14 hetesen a terhesség elején vagyok?
2013. dec. 12. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos elég gyakori, a terhesség elején én is szenvedtem tőle.


A várandósság alatt a szervezeted érzékenyebb minden külső ingerre, így a mostanában oly gyakori frontok nagyon nem tesznek jót.


Igyál rengeteg folyadékot, nekem a dokim csak a Panadolt engedte szedni.

Illetve még kipróbálhatod, hogy amikor érzed, hogy kezd fájni a fejed, akkor megiszol egy pohár kólát. Nekem ez sokszor segített, így nem kellett gyógyszert bevennem.


33 hkm

2013. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát az a helyzet hogy szoktam ilyenkor Kólát inni de nem segit és öszintén mondva idegesit az h szinte minden napos ez a tompa fejfájás..
2013. dec. 12. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Törődj bele, mást nem tehetsz.
2013. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen.. sajnos. :S
2013. dec. 12. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod rendben van?

Nem vagy huzatos helyen?


Eszel-iszol rendesen?

2013. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Frontok. Soha nem voltam fejfájós, de kb 14-16. hét körül két napos migrénes fejfájás talált meg. Két nap után felhívtam az orvost, hogy van ő mond gyógyszert, vagy beveszek bármit, amit találok.

Akkor mondta, hogy Algopyrint nyugodtan, ha nagyon makacs a fájdalom, akkor injekció formában igyam. Szerencsére elvitte, azóta nem jött vissza a fejfájás.

2013. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menj be a gyógyszertárba, vannak recept nélküli fájdalomcsillapítók, amiket lehet szedni terhesség alatt, a legáltalánosabb, amit nekem is ajánlott a doki és a védőnő is, az a Panadol.

És rengeteg folyadék, amennyi csak beléd fér!

2013. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!