Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsöl kicsit az alhasam,7...

Klua kérdése:

Görcsöl kicsit az alhasam,7 hetes vagyok, szedhetek Elevit-et a görcs csillapítására?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a görcs természetes, nem is görcs inkább szurkáló érzés, olyasmi mint amikor megakar jönni, de nem. Az Elevit jó rá? = hetes magzatot ugye már tisztán kell lásson az orvosnak?

2013. dec. 31. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az Elevit nem csillapít görcsöt, szurkálást, az csak egy multivitamin. A megjön érzésre szerintem még magnézium sem kell, csak ha erőssé válna..
2013. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A magnézium oldja a görcsöt. Az Elevit terhesvitamin. Magnéziumot már nyugodtan szedhetsz, az orvos úgyis fogja javasolni a Magnerotot, vagy a MagneB6-t. Igen, 7 hetes magzatot már látja az orvos.
2013. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ìgy van! Magnéziumot kezdj el szedni és pihengess! A hét hetes magzatot már jól látja az orvos. Boldog babavárást! 33 h. k. m
2013. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3x1 magnèziumot írtak fel 5hetesen, pedig akkor mèg nem is fàj...
2013. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis magnerotot
2013. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magnerot vagy magnesii citrici jó erre, vagy bármilyen no-name de legalább 250-300 mg magnézizmot tartalmazó készítmény. (magneB6-ba ne öld a pénzt)
2013. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A naturlandos magnesii citrici nagyon jó. Én azt szedem. Szemenként 500mgrammos. Én mondjuk nagyon erősen görcsöltem ezért nyolcat szedek naponta, de neked elég 2×1 is.
2013. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) holnap megyek orvoshoz, remélem minden rendben lesz :)
2014. jan. 2. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!