Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok és...

26 hetes terhes vagyok és elkezdtem vonzódni az egyik kolléganőmhöz, ez mi?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem a fősulit akkor volt egy-két lazább kapcsolatom . Vonzott ez a dolog akkoriban, de csak a kíváncsiság szintjén. Igazából nagy jelentőséget nem tulajdonítottam a dolognak, kipróbáltam akkoriban elég sok mindent. Azóta teljesen kiegyensúlyozott az életem, jó munkám van, párommal is minden a legjobb, jön a babám is...szóval minden a legjobbnak mondható, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből ezt a bizonyos kolléganőmet. Iszonyatosan elkezdtem vonzódni hozzá és azt érzem ez már komolyabb, mint amit régen éreztem..Ez normális szerintetek, vagy csak a hormonok csinálják ezt is a terhesség miatt? Volt valaki hasonló helyzetben?
2014. jan. 2. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem a terhességi hormonok csinálják. alapból biszexuális vagy...
2014. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg hormonok... én is voltam így terhességem alatt... meg is ijedtem :D de azóta sincs semmi ilyen vágyam :) már 14 éves a lányom...
2014. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok, semmi gond.

Azzal sincs, ha biszexuális vagy.

2014. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ha esetleg félreérthető lettem volna: semmi bajom a melegekkel és a biszexuálisokkal :)

2014. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.:) de még mindig nem tudom mit csináljak. Megőrülök érte, imádok a közelében lenni, beleborzongok ha hozzám ér, imádom az illatát, a puha bőrét, mindenét. És azt érzem ez kölcsönös, volt is egy-két félreérthetetlen megjegyzése. Nem részletezem, de folyamatosan az jár a fejembe hogy mit csinálnék vele. És lelkiismeret furdalásom is van ez miatt, mert szeretem nagyon a páromat. Ennél a lánynál érzelmeket nem érzek csak érzékiséget és szexualitást szóval teljesen más, mint amit párom iránt érzek. Soha nem csaltam meg a párom, de most nem tudom ezt meddig bírom..:S elkerülni nem tudom, mert egész nap egy irodában vagyunk..:(
2014. jan. 3. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
táppénz? nem tudnád kiíratni magad? mert ne értsd félre nem elítélnélek ha megtennéd, de hogy te utána nagyon rosszul éreznéd magad ebben biztos vagyok... inkább ettől kéne megkímélni magad! nekem szerencsém volt mert csak vonaton utaztam és ott a velem szemben ülő csajt kívántam meg :D így nem találkoztam vele többször, bár pár napig még ott volt a gondolataimban :) esetleg megoldás lehet hogy amikor úgy érzed nem bírsz magaddal, kimész wc-re és könnyítesz magadon... :) a vágyad kielégül... kicsit nyugodtabb leszel a közelében... más tanácsot nem tudok adni... ezek válhatnak be... (1: táppénz, 2: könnyítés) :) "2"
2014. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-es verziót inkább kihagynám, de azért köszi a tippet:))táppénzen gondolkodtam már én is, de szeretem a munkámat nagyon és itthon megőrülnék egyedül.:(
2014. jan. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!