Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fájt a kenetvétel?

Másnak is fájt a kenetvétel?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok és brutál erőszakos módon vett kenetet a doki. Jajjgattam, annyira fájt, de szemmel láthatólag őt nem zavarta, annyit mondott, hogy természetes, ha fáj. Azóta is sajog a méhnyak körüli terület, sőt a farcsontomon is mintha nagy nyomás lenne, ráadásul jó nagy keménedéseim is voltak. Jól gondolom, hogy a méhszaj területét piszkálta meg a pálcikával a doki? Nagyon úgy éreztem...
2014. jan. 3. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten nem a méhszájról vett kenetet a doki, még viccelődött is, hogy ez szelíd vizsgálat a rákszűréshez képest, mert még kacsa sem kell hozzá. Nekem hála istennek nem fájt.
2014. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legelején vettek kenetet, a 6. hét körül. Iszonyúan fájt. Fel is sértette az a részt, ahonnan a mintát vette és napokig véreztem utána. Nagy kedvesen ráírta a papíromra, hogy van egy méhszáj seb. Utána következő doki, aki megnézett, mondta, hogy szinte biztos, hogy a mintavételnél okozták a sebet.
2014. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem amúgy is van méhszájsebem, lehet azért fájt :-(
2014. jan. 4. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, tegnap vett a doki kenetet a streptococcus miatt, és nem fájt.

Közben megnézte a méhszájat is, az kellemetlen volt, de az sem fájt.

Sem az eddigi vizsgálatok után, sem most nem barnázok, bár mindig elmondja, hogy előfordulhat, és ne ijedjek meg.


Nagyon durva dokid lehet, ha téged ennyire megkínzott :(


Vegyél be magnéziumot, és pihenj, jó lenne, ha nem keményednél nagyon, mert attól nyílhat a méhszáj, az pedig még nem kéne.

2014. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát többet nem mennék ehhez a dokihoz. Terhesség elején sem éreztem semmi kellemetlent a rákszűrésnél, a 36. heti streptococcushoz meg nem a méhnyakról vett kenetet a doki, hanem csak a hüvelyből. Egész terhesség alatt egyszer sem volt fájdalmas egyik vizsgálat sem, egyszer sem barnáztam, szóval szerintem ezek nem normális dolgok, keress finom kezű, normális dokit (nekem két különböző doki volt a gondozás alatt, egyik sem volt durva soha)!
2014. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!