Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karos lehet a babara az altato?

Karos lehet a babara az altato?

Figyelt kérdés

17. hetben vagyok, masfel hete egyszeruen nem tudok elaludni este, szoval naponta hasznalom, csak azzal sikerul. Karos lehet ez a babamnak? Volt valaki hasonlo helyzetben? Ti mit csinaltatok?

Elore is koszi.


2014. jan. 4. 19:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Pontosan mi aza gyógyszer, amit beveszel?

Egyébként sokan még algopirynt sem mernek bevenni, nem hogy altatót. Én biztosan nem szedném, de nem vagyok kutató gyógyszerész, így nem tudom, káros—e.

2014. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem azelőtt kérted ki pl. az orvosod véleményét mielőtt elkezdted használni?
2014. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, karos lehet.
2014. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Dormicum.

A sogornom azt mondta, o tobb mint 2 hetig szedte terhesen, es semmi baj nem lett, o ajanlotta. Viszont rengeteg helyen meg azt irjak, hogy szigoruan tilos altatot szedni...

2014. jan. 4. 19:31
 5/21 anonim ***** válasza:

Azonnal állj le vele!

Menj orvoshoz és kérd ki a véleményét, de amennyire tudom max. valami teát ihatsz meg.


Langyos tejbe tegyél mézet, azt kortyold lefekvés előtt.

2014. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Nincs kifejezett tiltas a betegtajekoztatoban, de csak orvosi javaslatra szedheto.


Ha a sogorno a kutba ugrik, akkor ugrasz utana?

2014. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Remelem, csak kamu kerdes. a dormicum egy nagyon eros gyogyszer, TILOS szedni.
2014. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Miert lenne kamu? -.-

Dokimmal csak jovo heten tudok beszelni, szabin van...

A tippet koszonom.

2014. jan. 4. 19:43
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Épp ma olvastam egy interjú szövegét, amiben Czeizel Endrét kérdezték a gyógyszerek hatásáról. Rajta kívül egy orvost kérdeztek ugyanerről. Czeizel azt mondta, hogy ők figyelik az összes Európában forgalomban lévő gyógyszert, ha jól emlékszem 8500 féléről van szó és csupán 28 olyan van, ami valóban káros lehet terhesség alatt. Ebből 6 pl epilepszia gyógyszer, ahol a roham nagyobb kárt okoz, mint a gyógyszer. Azt is mondta, hogy ez a 28 féle gyógyszer kb 1%-al növeli annak az esélyét, hogy károsodjon a magzat. Az orvosoknak ezeket nem tanítják és tök tapasztalatlanok, inkább ne szedj semmit. Azzal példálózott, hogy egy hüvelyfertőzés sokkal nagyobb gondot okoz, mint az a gyógyszer, amit nem mernek adni 12 hét előtt. [link] 81. hozzászólást olvasd el. Ettől még nem lehet ész nélkül gyógyszert szedni...
2014. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, 8200 gyógyszerből.
2014. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!