Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érezhetem 22 hetesen...

Mitől érezhetem 22 hetesen úgy (főleg estére) mintha egy nagy kő lenne a pocakomban?

Figyelt kérdés

Egész nap feszül a hasam, estére meg már úgy érzem, mintha a 9. hónapban lennék, néha picit keményebbnek is érzem. 3.baba és elég nagy a pocakom. Ha lefekszem minden megszűnik. Szedek napi 4 Magnerotot.

Ez baj lehet? Vagy csak nem úgy tartanak már a szalagok?

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jan. 8. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elfáradsz, azért keményedsz be ennyire.

Két gyerek mellett gondolom nincs sok időd pihenni, de azért próbálkozz :)


Próbáld ki, hogy iszol egy kalciumot is, az segíti a magnézium felszívódását.

2014. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem amikor terhes voltam, azt mondta a védőnő ha úgy érzem, mintha kő lenne a hasamban szóljak az orvosnak.

Inkább kérdezz rá, az a tuti,

2014. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ki fogom próbálni a kalciumot, azt eddig nem szedtem.

Jövő héten szerdán megyek dokihoz, mindenképpen mondom majd neki. Ráér addig? Igyekszem minél többet pihenni, feküdni, mert úgy teljesen jó. Ha nagyobb gond lenne, akkor fekve sem lenni jó, nem??

2014. jan. 9. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha baj van, az görccsel jár, vérzéssel. De tényleg nem jó, ha ennyire bekeményedik a hasad. Vigyázz magatokra nagyon :)
2014. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pihenj jó sokat ahogy csak időd engedi! Lehetséges, hogy túl hajszolód magad.

Boldog babavárást! :)

2014. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most pár napja igyekszem sokat pihenni, feküdni, mert úgy nem rossz. Ha felkelek rögtön feszül. :( Most az sem érdekel, ha úszik a lakás, amennyit tudok vízszintesbe leszek és kipróbálom a magnesii citricit.
2014. jan. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!