Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 21. hétben vagyok és 1,5...

A 21. hétben vagyok és 1,5 kg-ot híztam, baj ez vagy nem?

Figyelt kérdés
85 kgról indultam az első időben lefogytam 5 kg-ot, most 81,5 kg vagyok.
2007. okt. 9. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nálad ez nem annyira fura mivel nemvoltal vékony mar a bab elott sem ,jobban azok hiznak akik 50kg korul indulnak ...
2007. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Èn a 25 héten tartok,e´s 13kg van rajtam.Ez sok,de nem tudok mit csinálni vele.Szerencsére most megállt a híza´som.Eddíg nagy étvágyam volt.Igaz én 52-röl indultam.

Szerintem nem gond,hogy nem hi´zol,de ha aggaszt,akkor besze´lj a védönöddel,vagy orvossal,hogy megnyugtasson.

Vigyázz magatokra.

2007. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nagyon kevés. Mindenképpen kérdezd meg a védőnődet hogy kicsit ducibbaknál ez normális-e! Igaz hogy én 50kg-ról indultam de 18 hét alatt már 3 kilónál tartok. Szerintem ennyit minimum neked is kellene híznod.
2007. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 16. hétig nem hiztam semmit aztán 5 hét alatt 3 kg-ot.

30 hetes korig 8-11 kg lenne az ideális.

2007. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!