Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babahordozó jobb? A...

Melyik babahordozó jobb? A Premaxx baby bag és a Cybex I go között vacilálok. Használta/használja valaki ezeket? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igazából a Cybex eléggé borsos áron kapható, de a Premaxx-ról eddig nem olvastam túl jókat!
2009. dec. 1. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Cybex i go-t vettem,nemsokára jön a kiscsaj:),de mivel fekvőben is lehet vinni a picit,ezért jobb.

lehet már használtan is kapni,olcsóbban...inkább azt vedd,mert az első hónapokban nem jó az ülő póz...

2009. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A premaxx-ban is lehet fektetni, az olyan erszényszerű, így nem egyenes benne a háta, és egy vállas.
2009. dec. 1. 17:24
 3/14 anonim ***** válasza:

nyah megnéztem:))


Így is kitartok az enyém mellett,nemcsak a baba,de msot már a mama miatt is...a cybex ha nagyobb lesz nem fogja húzni a hátad annyira,ettől fog leszakadni mert félvállas...és engem az erszény póz sem győzött meg,ne hari:(

2009. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. dec. 1. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én a másikat nem ismerem, csak a prémaxxot mert az van nekem. Én szerettem, most már 8 hónapos a lányom és az a jó hogy ülni is simán tud benne de nem húzza a vállam, mert valahogy olyan kényelmes. Eladom mert már kezd totyorogni és nem cipelem a popóját de eddig jó volt.
2009. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sokan írják a Premaxx-ra, hogy húzza a vállukat, hátukat, de lehet, hogy csak nem jól használják, nem? Mert Te azt írtad, hogy neked nem fájt tőle semmid.
2009. dec. 3. 20:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Hello, én is a preemaxx-ot szeretném most megvenni. Az első gyerekemnél baby björn kengurum volt, derék kímélő meg minden, nagyon utáltam és csak kevés ideig használható a preemaxxhoz képest. Én most biztos, hogy nem fogok használni kengurut, viszont a másikat igen, de csak későbbi időszakra. Első időszakra nekem felesleges.
2009. dec. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én pont az első időszak miatt vettem Premaxxot, rendes kenguruba be nem tenném a pici babámat! Nagyobb korában meg majd meglátjuk, hogy húzza-e a hátamat vagy jó lesz.

Kisbabának szerintem tökéletes, amikor a babakocsizást ki lehet vele váltani. Hozzáteszem, hordozóba sem fogom betenni a gerince miatt, csak amíg autóban ülünk.

2009. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne mond a hordozót...múltkor majdnem szívrohamot kaptam,amikor egy kb 2 hós babát,olyanban cipelt az anyja,vgayis a babakocsi vitte,mert ugye arra csatlakoztatható ...a frász kerülget az ilyen nőktől,pedig én sem vagyok szupermami:)vagyis leszek:)
2009. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A bevásárlóközpontokban szinte csak hordozót lehet látni :( Vagy a babakocsiban, vagy a bevásárlókocsira téve.

Márpedig egy nagy bevásárlás nem 3/4 óra, az ortopédusok véleménye szerint pedig max. annyit lenne szabad hordozóban lenni a legkisebbeknek, ami még nem káros. Autós út során is ki kellene venni belőle időnként. Ehhez képest órákig elnyomorgatják benne szegénykéket. Aztán ha évek múlva gyógytornára kell hordani, csodálkozni fognak!

2009. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!